Aktualności


Aktualności

Yamaha MusicCast dodaje obsługę komend głosowych Amazon Alexa

1 ocena

Yamaha wprowadza sterowanie głosowe Amazon Alexa do wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu multiroom MusicCast. Dzięki temu melomani będą mogli w jeszcze prostszy i szybszy sposób cieszyć się doskonałym brzmieniem swojej muzyki.

Yamaha MusicCast Amazon Echo

Już tej jesieni ponad 40 urządzeń strumieniujących muzykę w wysokiej rozdzielczości, otrzyma stosowne aktualizacje pozwalające na skorzystanie z nowej funkcjonalności. Pozwoli ona na kontrolę poprzez urządzenia kompatybilne ze sterowaniem Amazon Alexa, które równocześnie otrzymają zestaw komend współpracujących z MusicCast. Do tych jednostek należą Amazon Echo, Echo Dot, Tap i Fire TV.

MusicCast jest najbardziej uniwersalnym i potężnym bezprzewodowym systemem multiroom na rynku, a integracja z Amazon Alexa sprawia, że staje się on jeszcze łatwiejszy w obsłudze” powiedział Bob Goedken, dyrektor wydziału AV, Yamaha Corporation of America. „Powiedzenie Alexie żeby włączyła muzykę i słyszenie jak jest odtwarzana w domu przez sprzęt audio Yamaha jest niesamowitym przeżyciem.”

Yamaha MusicCast

MusicCast to system bezprzewodowy multiroom, w skład którego wchodzą amplitunery kina domowego, komponenty hi-fi, miniwieżeodtwarzacze strumieniowe, głośniki bezprzewodowe i soundbary. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenia te mogą współpracować z dowolnym źródłem muzyki takim jak serwisy strumieniowe, dysk sieciowy, Bluetooth, jak również z urządzeniami zewnętrznymi: TV, dekoderów, konsol do gier, czy komputerów. W przeciwieństwie do innych rozwiązań multiroom, MusicCast wspiera odtwarzanie gęstych formatów audio dostarczając rozdzielczego i naturalnego brzmienia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław