Aktualności


Aktualności

Yamaha MusicCast dodaje obsługę komend głosowych Amazon Alexa

1 ocena

Yamaha wprowadza sterowanie głosowe Amazon Alexa do wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu multiroom MusicCast. Dzięki temu melomani będą mogli w jeszcze prostszy i szybszy sposób cieszyć się doskonałym brzmieniem swojej muzyki.

Yamaha MusicCast Amazon Echo

Już tej jesieni ponad 40 urządzeń strumieniujących muzykę w wysokiej rozdzielczości, otrzyma stosowne aktualizacje pozwalające na skorzystanie z nowej funkcjonalności. Pozwoli ona na kontrolę poprzez urządzenia kompatybilne ze sterowaniem Amazon Alexa, które równocześnie otrzymają zestaw komend współpracujących z MusicCast. Do tych jednostek należą Amazon Echo, Echo Dot, Tap i Fire TV.

MusicCast jest najbardziej uniwersalnym i potężnym bezprzewodowym systemem multiroom na rynku, a integracja z Amazon Alexa sprawia, że staje się on jeszcze łatwiejszy w obsłudze” powiedział Bob Goedken, dyrektor wydziału AV, Yamaha Corporation of America. „Powiedzenie Alexie żeby włączyła muzykę i słyszenie jak jest odtwarzana w domu przez sprzęt audio Yamaha jest niesamowitym przeżyciem.”

Yamaha MusicCast

MusicCast to system bezprzewodowy multiroom, w skład którego wchodzą amplitunery kina domowego, komponenty hi-fi, miniwieżeodtwarzacze strumieniowe, głośniki bezprzewodowe i soundbary. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenia te mogą współpracować z dowolnym źródłem muzyki takim jak serwisy strumieniowe, dysk sieciowy, Bluetooth, jak również z urządzeniami zewnętrznymi: TV, dekoderów, konsol do gier, czy komputerów. W przeciwieństwie do innych rozwiązań multiroom, MusicCast wspiera odtwarzanie gęstych formatów audio dostarczając rozdzielczego i naturalnego brzmienia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław