Aktualności


Aktualności

Yamaha MCR-N670 – poszerza muzyczne horyzonty

1 ocena

Bogactwo funkcji, w tym sieciowych, kompatybilność z rewolucyjnym systemem MusicCast, najwyższa jakość dźwięku i wykończenie klasy premium – to najważniejsze atuty, które sprawiły, że Yamaha MCR-N670 zdobyła najwyższą notę w teście magazynu „T3”

Seria Yamaha PianoCraft już od ponad dekady wyznacza poziom jakości i możliwości oraz kierunek rozwoju kompaktowych systemów audio klasy premium. Ukoronowaniem bogatego doświadczenia Yamahy w projektowaniu urządzeń doskonałych pod względem brzmieniowym, funkcjonalnym i jakościowym jest najnowsza, flagowa seria Grand PianoCraft i wywodzący się z niej model MCR-N670. Jak spisuje się w praktyce ten kompaktowy system audio dowiecie się czytając najnowsze, styczniowe wydanie magazynu „T3”.

670-3

Uchylając rąbka tajemnicy już teraz zdradzamy, że MCR-N670 to „kompaktowy system audio, z którym bardzo łatwo poszerzysz swoje muzyczne horyzonty”. Urządzenie z jednej strony zachowuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością można ustawić je praktycznie w dowolnym miejscu w domu, a z drugiej imponuje bogactwem funkcji oraz najwyższą jakością dźwięku i wykonania, co potwierdza recenzent. „Yamaha wyposażyła swój produkt w zasadzie we wszystkie funkcje, jakie powinny znaleźć się w topowym sprzęcie audio”.

MCR-N670, składający się z sieciowego odtwarzacza CD, wzmacniacza zintegrowanego i pary podstawkowych kolumn głośnikowych, obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi, AirPlay oraz Bluetooth i kompatybilny jest z rewolucyjnym, domowym systemem bezprzewodowej rozrywki MusicCast. Wszechstronny dostęp do sieciowych źródeł muzyki, w tym internetowych serwisów muzycznych, np. Spotify, nie wyczerpuje możliwości rozkoszowania się ulubionymi nagraniami. „MCR-N670 poza odtwarzaniem płyt CD obsługuje też oczywiście muzykę zapisaną w wielu cyfrowych formatach”.

670-2

Wyjątkowy charakter Yamahy MCR-N670 podkreśla atrakcyjne wzornictwo, najwyższej klasy wykończenie i wyśmienite brzmienie. „Zastosowane materiały wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z produktem klasy premium”, a jakość dźwięku w przypadku płyt CD i plików FLAC stawia system audio na czołowym miejscu.

Całą recenzję najnowszego kompaktowego systemu audio znajdziecie w styczniowym wydaniu magazynu „T3”. Gorąco zapraszamy do lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław