Aktualności


Aktualności

19-01-2016

Yamaha MCR-N670 – poszerza muzyczne horyzonty

Bogactwo funkcji, w tym sieciowych, kompatybilność z rewolucyjnym systemem MusicCast, najwyższa jakość dźwięku i wykończenie klasy premium – to najważniejsze atuty, które sprawiły, że Yamaha MCR-N670 zdobyła najwyższą notę w teście magazynu „T3”

Seria Yamaha PianoCraft już od ponad dekady wyznacza poziom jakości i możliwości oraz kierunek rozwoju kompaktowych systemów audio klasy premium. Ukoronowaniem bogatego doświadczenia Yamahy w projektowaniu urządzeń doskonałych pod względem brzmieniowym, funkcjonalnym i jakościowym jest najnowsza, flagowa seria Grand PianoCraft i wywodzący się z niej model MCR-N670. Jak spisuje się w praktyce ten kompaktowy system audio dowiecie się czytając najnowsze, styczniowe wydanie magazynu „T3”.

670-3

Uchylając rąbka tajemnicy już teraz zdradzamy, że MCR-N670 to „kompaktowy system audio, z którym bardzo łatwo poszerzysz swoje muzyczne horyzonty”. Urządzenie z jednej strony zachowuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością można ustawić je praktycznie w dowolnym miejscu w domu, a z drugiej imponuje bogactwem funkcji oraz najwyższą jakością dźwięku i wykonania, co potwierdza recenzent. „Yamaha wyposażyła swój produkt w zasadzie we wszystkie funkcje, jakie powinny znaleźć się w topowym sprzęcie audio”.

MCR-N670, składający się z sieciowego odtwarzacza CD, wzmacniacza zintegrowanego i pary podstawkowych kolumn głośnikowych, obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi, AirPlay oraz Bluetooth i kompatybilny jest z rewolucyjnym, domowym systemem bezprzewodowej rozrywki MusicCast. Wszechstronny dostęp do sieciowych źródeł muzyki, w tym internetowych serwisów muzycznych, np. Spotify, nie wyczerpuje możliwości rozkoszowania się ulubionymi nagraniami. „MCR-N670 poza odtwarzaniem płyt CD obsługuje też oczywiście muzykę zapisaną w wielu cyfrowych formatach”.

670-2

Wyjątkowy charakter Yamahy MCR-N670 podkreśla atrakcyjne wzornictwo, najwyższej klasy wykończenie i wyśmienite brzmienie. „Zastosowane materiały wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z produktem klasy premium”, a jakość dźwięku w przypadku płyt CD i plików FLAC stawia system audio na czołowym miejscu.

Całą recenzję najnowszego kompaktowego systemu audio znajdziecie w styczniowym wydaniu magazynu „T3”. Gorąco zapraszamy do lektury.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław