Aktualności


Aktualności

Yamaha marką roku w plebiscycie magazynu „T3”

W opinii czytelników magazynu „T3” na tytuł „Marka roku” 2015 zasłużyła Yamaha. Japoński producent pokonał w tej kategorii innych znanych i cenionych światowych producentów, m.in. Apple, Google i Microsoft. Istotny wpływ na zwycięstwo Yamahy miało wprowadzenie wielu wysoko ocenianych urządzeń oraz systemu MusicCast

Wraz z nadejściem każdego nowego roku redakcja magazynu „T3” daje czytelnikom możliwość podsumowania minionych 12 miesięcy i nagrodzenia najlepszych produktów. W Plebiscycie Magazynu T3 to właśnie czytelnicy oddając swoje głosy wskazują zwycięzców w każdej z kilkunastu zaproponowanych przez redakcję kategorii.

Jedną z wyjątkowych kategorii jest „Marka roku”, która w ocenie redaktorów magazynu „pokazuje sposób, w jaki odbierana jest marka przez konsumentów”. Zwycięstwo Yamahy w tej kategorii potwierdza mocną pozycję japońskiego producenta i jest ukoronowaniem pracy japońskich projektantów, zakończonej wprowadzeniem w 2015 r. wielu wysoko ocenianych produktów oraz rewolucyjnego, domowego systemu bezprzewodowej muzyki MusicCast.

Ciesząc się z tytułu przyznanego firmie Yamaha wszystkim użytkownikom sprzętu tego japońskiego producenta życzymy wielu przyjemnych emocji muzycznych związanych gwarantowanymi przez systemy audio-wideo Yamahy.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław