Aktualności


Aktualności

Yamaha ISX-18D i WX-010 – nowe bezprzewodowe głośniki strumieniowe z systemu MusicCast

Yamaha prezentuje dwa nowe bezprzewodowe głośniki strumieniowe. Obydwa modele kompatybilne są z systemem multi-room Yamaha MusicCast i pokazują, jak mocny dźwięk mogą dostarczyć tak niewielkie konstrukcje.

Bezprzewodowe głośniki strumieniujące MusicCast ISX-18D i WX-010 to najnowsze konstrukcje Yamahy kompatybilne z systemem MusicCast, które dostarczają najlepszą rozrywkę w całym domu. Zintegrowanie popularnych technologii bezprzewodowych – Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth – pozwala szybko i łatwo połączyć obydwa modele z domową siecią i odtwarzać udostępnioną w niej muzykę, a także przesyłać dźwięk ze smartfonu i tabletu.

Yamaha Restio to seria urządzeń, które swoim unikatowym wzornictwem wzmacniają stylowe doświadczenie muzyczne. Doskonale obrazuje to kompaktowy system Restio ISX-18D, który dzięki nowoczesnej stylistyce idealnie sprawdza się nie tylko w domowym salonie, lecz również w sypialni bądź w kuchni. Model wykorzystuje 2-drożny system nagłośnieniowy z systemem bass-reflex i wyposażony jest w zintegrowany zegar z funkcją alarmu i wbudowany tuner cyfrowy DAB+. Dzięki kompatybilności z systemem multi-room MusicCast audycje radiowe mogą być odtwarzane w całym domu. Wyjątkowy urok modelu ISX-18D podkreśla elegancka, aluminiowa obudowa, dostępna w kolorze białym i czarnym.

Yamaha Musiccast WX-010

Ultrakompaktowy WX-010 jest doskonałym rozwiązaniem do wzbogacenie dowolnych przestrzeni w domu o dźwięk multi-room. Mimo swoich niewielkich gabarytów, model ten zapewnia żywe i nasycone brzmienie, a w połączeniu z drugim egzemplarzem WX-010 (bezprzewodowym) pozwala stworzyć zestaw stereo. Zaawansowane możliwości dźwiękowe urządzenia są efektem pracy 2-drożnego systemu zamkniętego wzbogaconego o dwa pasywne radiatory. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie dostarcza niesamowity bas, biorąc pod uwagę wielkość głośnika. Dwie wersje kolorystyczne modelu, czarna i biała, ułatwiają dopasowanie do wystroju wnętrza i sprawiają, że urządzenie dyskretnie wtapia się w otoczenie, natomiast zintegrowany uchwyt ścienny pozwala zainstalować WX-010 w praktycznie dowolnym miejscu.

O wyjątkowości najnowszych urządzeń Yamahy decyduje zgodność z systemem multi-room Yamaha MusicCast. Dzięki niemu każdy z domowników w dowolnym pomieszczeniu może odtwarzać dźwięk z różnych źródeł, np. serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Juke lub Napster, bądź nagrania z biblioteki muzycznej zgromadzonej w komputerze Mac lub PC. W dodatku do swoich funkcji multi-room, WX-010 i Restio ISX-18 mogą także przesyłać muzykę bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu.

Obydwa nowe modele Yamahy, dzięki kompatybilności z systemem MusicCast, można obsługiwać za pomocą aplikacji Yamaha MusicCast dostępnej na smartfony i tablety z iOS lub Androidem. Rozwiązanie to pozwala sterować nie tylko głośnikami ISX-18D i WX-010, lecz także wszystkimi pozostałymi elementami systemu MusicCast, i np. przesyłać dźwięk do innych pomieszczeń w domu.

 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław