Aktualności


Aktualności

Wyścigowo perfekcyjne – Cavallino GT1

Stacja muzyczna wyróżniająca się ponadczasowym projektem pasującym do każdego wnętrza i energetycznym mocnym brzmieniem – Ferrari by Logic3 Cavallino GT1 już przy pierwszym kontakcie...

 

gt1

... z nim zapewnia niezapomniane wrażenia potęgowane przez wysokiej jakości dźwięk. O wartości urządzenia przekonał się redaktor magazynu „Audio”.

Model Cavallino GT1 to zestaw głośników i subwoofera zapewniający realistyczność dźwięku

Jak zauważa recenzent „cała kolekcja Ferrari Cavallino powstała wedle klarownego założenia – uzyskiwać osiągi jak Ferrari i mieć podobnie znakomite detale”. Model Cavallino GT1 spełnia oba te założenia. Tekstylna maskownica skrywa głośniki w układzie 2.1 – para dwudrożnych głośników i subwoofer. Ten ostatni to dość rzadki element w stacjach muzycznych. Okazuje się, że takie rozwiązanie mimo niepozornych rozmiarów Cavallino GT1 zapewnia obfity bas, przez co, jak wykazał test, przydatnym rozwiązaniem okazuje się możliwość jego ograniczenia z poziomu firmowej aplikacji Ferrari by Logic3. Opisując brzmienie recenzent już w pierwszych słowach określa je jako bardzo charakterystyczne – energetyczne, z wewnętrzną mocą i niezwykle sprawne. „Gdy stoimy na drugim końcu mieszkania, słyszymy talerze i werble, jakbyśmy stali koło perkusji”. Zupełnie tak, jak byśmy mieli do czynienia z typowym produktem Ferrari. Tym bardziej nie powinny dziwić słowa: „adrenalina, wibracja, gaz – to wszystko tu jest”.

Cały test stacji muzycznej Ferrari by Logic3 Cavallino GT1 dostępny jest w majowym wydaniu magazynu „Audio”. Zapraszamy do zapoznania się z nim i życzymy przyjemnej lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław