Aktualności


Aktualności

Wyścigowo perfekcyjne – Cavallino GT1

Stacja muzyczna wyróżniająca się ponadczasowym projektem pasującym do każdego wnętrza i energetycznym mocnym brzmieniem – Ferrari by Logic3 Cavallino GT1 już przy pierwszym kontakcie...

 

gt1

... z nim zapewnia niezapomniane wrażenia potęgowane przez wysokiej jakości dźwięk. O wartości urządzenia przekonał się redaktor magazynu „Audio”.

Model Cavallino GT1 to zestaw głośników i subwoofera zapewniający realistyczność dźwięku

Jak zauważa recenzent „cała kolekcja Ferrari Cavallino powstała wedle klarownego założenia – uzyskiwać osiągi jak Ferrari i mieć podobnie znakomite detale”. Model Cavallino GT1 spełnia oba te założenia. Tekstylna maskownica skrywa głośniki w układzie 2.1 – para dwudrożnych głośników i subwoofer. Ten ostatni to dość rzadki element w stacjach muzycznych. Okazuje się, że takie rozwiązanie mimo niepozornych rozmiarów Cavallino GT1 zapewnia obfity bas, przez co, jak wykazał test, przydatnym rozwiązaniem okazuje się możliwość jego ograniczenia z poziomu firmowej aplikacji Ferrari by Logic3. Opisując brzmienie recenzent już w pierwszych słowach określa je jako bardzo charakterystyczne – energetyczne, z wewnętrzną mocą i niezwykle sprawne. „Gdy stoimy na drugim końcu mieszkania, słyszymy talerze i werble, jakbyśmy stali koło perkusji”. Zupełnie tak, jak byśmy mieli do czynienia z typowym produktem Ferrari. Tym bardziej nie powinny dziwić słowa: „adrenalina, wibracja, gaz – to wszystko tu jest”.

Cały test stacji muzycznej Ferrari by Logic3 Cavallino GT1 dostępny jest w majowym wydaniu magazynu „Audio”. Zapraszamy do zapoznania się z nim i życzymy przyjemnej lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław