Aktualności


Aktualności

Wiodące magazyny branżowe nagradzają konstrukcję NADa

Wzmacniacz zintegrowany NAD Masters M32 DirectDigital™ zdobył prestiżową nagrodę EISA Award 2018/2019. Urządzenie zwyciężyło w kategorii Najlepszy Wzmacniacz High End.

NAD M32 EISA 2018-2019

Firma NAD, wiodący producent domowych urządzeń audio-wideo klasy premium, ogłosiła, że jego wzmacniacz zintegrowany M32 DirectDigital™ z flagowej serii Masters zdobył nagrodę EISA Award 2018/2019 w kategorii Najlepszy Wzmacniacz High End.

NAD M32 EISA 2018-2019

„Jeden z niewielu prawdziwie cyfrowych wzmacniaczy Class D w sprzedaży, wyrafinowany model zintegrowany M32 wykorzystuje technologię DirectDigital do dostarczania deklarowanej mocy 180 W na kanał. Łącząc funkcje przedwzmacniacza i końcówki mocy w jeden stopień wzmocnienia, model ten jest innowacyjny technicznie i niesamowicie wszechstronny” – wyjaśnia w swoim oficjalnym uzasadnieniu kapituła EISA Awards 2018/2019. „Co więcej, opcjonalny moduł BluOS otwiera drzwi do strumieniowania i sieciowego odtwarzania muzyki, tworząc w ten sposób przyszłościowe rozwiązanie. Pewny siebie i przekonany o swoich możliwościach, wzmacniacz dostarcza otwarte, detaliczne i ekspansywne brzmienie – zapewniając panoramiczne wrażenia każdej odtwarzanej muzyce. Dzięki swojemu dotykowemu ekranowi i aplikacji kontrolnej, obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, a wytrzymała aluminiowa obudowa jest równie solidna, jak dostarczany dźwięk”.

NAD M32 EISA 2018-2019

- Nasze urządzenia z serii Masters urzeczywistniają najnowsze i najlepsze rozwiązania techniczne stworzone w naszych laboratoriach” - mówi Greg Stidsen, dyrektor ds. technologii w NAD. -Otrzymanie takiego wyróżnienia od autorytetów wśród branżowej prasy hi-fi audio z całego świata potwierdza, że tworzymy wiodące na rynku produkty, które urzeczywistniają innowacyjność i wartość dla miłośników muzyki.

EISA to Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku – niezależna organizacja zrzeszająca ponad 50 specjalistycznych czasopisma zajmujących się segmentem audio-video. Zwycięzcy są wyłaniani tysięcy produktów testowanych i recenzowanych przez członków EISA w ciągu roku. Po intensywnych testach i odsłuchach w redakcjach będących członkami stowarzyszenia EISA, każde wydawnictwo przedstawia krótką listę najlepszych produktów w każdej z ocenianych kategorii. Drugi etap odbywa się podczas dorocznego walnego zgromadzenia EISA, gdzie demokratyczne głosowanie ustanawia konsensus doskonałości i wyłania zwycięskie produkty.  Werdykty są powszechnie uważane za jedno z najwyższych wyróżnień w branży hi-fi.

Wzmacniacz zintegrowany M32 DirectDigital™ z flagowej serii Masters dostępny jest w sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


M32

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
19 999 zł
18 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław