Aktualności


Aktualności

Wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny z DSP – NAD CI 8-120 DSP

CI 8-120 DSP

Legendarna jakość dźwięku NAD teraz dostępna z funkcjami przyjaznymi dla profesjonalnych instalatorów. Całkowicie nowy, mocny, wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny CI 8-120 DSP to odpowiedź na oczekiwania klientów.

Urządzenie opracowane zostało z myślą o wykorzystaniu w instalacjach niestandardowych, co potwierdzają: niewielka obudowa w rozmiarze 1U, zarządzanie dźwiękiem za pomocą układu DSP i zdalne sterowanie dostępne poprzez IP, a także inne funkcje przyjazne instalatorom. Szacowana moc wzmacniacza wynosi 120 W x 8 kanałów, urządzenie będzie można zmostkować do czterech kanałów. Dostępność CI 8-120 DSP przewidziana jest na wrzesień 2019.

CI 8-120 DSP

"Ponieważ rynek instalacji profesjonalnych wciąż rozwija się i ewoluuje, NAD uważa, że wysoka jakość dźwięku, niezawodność i funkcjonalność Custom Installation nie wykluczają się wzajemnie. Nie trzeba iść na kompromis. Zaoferujemy niezawodną platformę z zestawem funkcji, które zadowolą projektantów systemów i instalatorów, gwarantując równocześnie sygnaturę dźwiękową NAD", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta NAD Electronics. "NAD ma głębokie korzenie na rynku profesjonalnych instalacji i nasz nowy CI 8-120 DSP wykorzystuje autorskie opatentowane technologie w sposób, który przynosi cenne korzyści zarówno zorientowanemu na jakość profesjonalnemu instalatorowi, jak i jego klientom".

Profesjonalni instalatorzy będą mogli zapoznać się z NAD CI 8-120 DSP w hali 15, stoisko B236, podczas wystawy Integrated Systems Europe w Amsterdamie, odbywającej się w dniach 5-9 lutego 2019. Specjaliści produktowi z NAD Electronics i siostrzanych marek PSB Speakers oraz Bluesound, producenta bezprzewodowych odtwarzaczy multiroom, będą czekali na wystawie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław