Aktualności


Aktualności

Wejdź do świata Bluesound

Bluesound to znacznie więcej niż połączenie najwyższej jakości dźwięku i całkowitej swobody korzystania z muzyki przez wszystkich domowników. Przekonać się o tym można zaglądając na naszą najnowszą dedykowaną tej marce stronę.

Bluesound

Jak działa Bluesound?

Na samym wstępie warto zapoznać się z tym, jak działa i czym w ogóle jest sam Bluesound. W skrócie mamy do czynienia z bezprzewodowym systemem hi-fi, dzięki któremu każdy domownik może w tym samym czasie słuchać innej muzyki lub odtwarzać ten sam utwór w całym domu. System odpowiada za integrację twoich urządzeń audio, aby ulubione nagrania podążały wraz z tobą z pokoju do pokoju. Całością można sterować za pośrednictwem swojego smartfona, tabletu, komputera lub wygodnego pilota.

Innymi słowy: muzyka bez zbędnego okablowania – więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Kompleksowy system hi-fi dla całego domu

Bluesound oferuje kilka typów urządzeń, które pozwolą na stworzenie i stopniowe rozbudowywanie bezprzewodowego hi-fi dla całego domu. Poszczególne konstrukcje zostały opracowane tak, aby dostarczać odpowiednie rozwiązania dla każdego pomieszczenia i typu domowej rozrywki.

Bluesound Pulse Soundbar 2i

W ten sposób użytkownik może zbudować dowolną konfigurację multiroom, stereo czy kina domowego i zintegrować w jej ramach posiadane już urządzenia audio. Głośniki bezprzewodowe Bluesound mogą pracować indywidualnie, w pełni niezależnie od siebie. Możesz je także połączyć w stereofoniczne pary, zastępując klasyczny wzmacniacz i kolumny hi-fi. Bluesound wzbogaci również twoje kino domowe o nowe możliwości oraz dostęp do muzyki z Internetu i innych źródeł. Natomiast jeżeli dopiero tworzysz swój system AV, wystarczy sięgnąć po urządzenia Bluesound, aby cieszyć się potężnym dźwiękiem bez konieczności stosowania kabli połączeniowych, nawet w przypadku subwoofera i tylnych głośników efektowych.

Każdy znajdzie coś, dzięki czemu będzie mógł rozpocząć owocną przygodę z bezprzewodowym dźwiękiem, nawet w studyjnej jakości, jako że Bluesound przesyła bezprzewodowo muzykę w rozdzielczości nawet 192 kHz/24 bity. Co więcej, jako pierwszy na świecie system multiroom obsługujący format MQA, Bluesound pozwala strumieniować nagrania z jakością studyjnego mastera.

Sprawdź, które urządzenie najlepiej sprawdzi się pod twoje potrzeby.

Wygodne zarządzenie muzyką

Projektanci zadbali o to, aby cały system i wszystkie jego elementy były łatwe w obsłudze. Dlatego z Bluesound zyskasz łatwy dostęp do ulubionej muzyki.

Bluesound POWERNODE 2i

Za pomocą łączności Bluetooth wyposażonej w kodek aptX HD lub serwisów strumieniowych, takich jak m.in. Tidal, Spotify i wielu innych, możesz łatwo strumieniować muzykę ze swojego smartfona, z kolei dzięki AirPlay 2 prześlesz ulubione nagrania ze swoich urządzeń Apple wprost do dowolnego modelu Bluesound 2i w twoim domu. Ponadto bogaty zestaw przyłączy zapewnia wygodne podłączenie innych źródeł, do których zalicza się np. telewizor, dekoder telewizji kablowej czy gramofon. To jednak tylko część możliwości – wszystkie znajdziesz TUTAJ.

Technologia multiroom audio klasy premium

Na deser pozostało wspomnieć o BluOS – najwyższej jakości ekosystemie do zarządzenia muzyką multiroom. Wszystkie odtwarzacze i aktywne głośniki Bluesound wyposażone są w technologię BluOS, podobnie jak klasyczne komponenty hi-fi oraz urządzenia kina domowego siostrzanej marki NAD. Tym samym użytkownik może wygodnie zarządzać muzyką w najwyższej jakości high-res i strumieniować ją do dowolnych kompatybilnych z BluOS urządzeń stereo lub głośników przy użyciu smartfona, tabletu lub komputera.

Bluesound Pulse 2i

Dodatkowo ekosystem BluOS pozwala na bezproblemową integrację z najbardziej innowacyjnymi obecnie systemami do sterowania domem inteligentnym. Jako system operacyjny stworzony przede wszystkim do odtwarzania muzyki, BluOS umożliwia współdziałanie pomiędzy każdym kompatybilnym urządzeniem. O wszystkich korzyściach płynących z BluOS można przeczytać TUTAJ.

Urządzenia marki Bluesound są do nabycia stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design lub online na stronie tophifi.pl.  

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław