Aktualności


Aktualności

23-04-2014

Odbiornik Bluetooth z własnym przetwornikiem C/A

Musical Fidelity wprowadza do swojej oferty V90-BLU - zaawansowany odbiornik Bluetooth, zaprojektowany do przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu hi-fi. Konstrukcje Musical Fidelity od zawsze cechuje udane połączenie wysokiej jakości dźwięku i funkcjonalności oraz atrakcyjna cena w stosunku do możliwości. Potwierdzeniem jest V90-BLU, najnowsze urządzenie w portfolio producenta.

v90

Przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych do zestawu hi-fi za pomocą Bluetooth

Ten zaawansowany odbiornik Bluetooth został zaprojektowany tak, aby umożliwić strumieniowy przesył muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu hi-fi, zapewniając przy tym naturalne brzmienie. Odbiornik Bluetooth wyposażony został m.in. we własny przetwornik cyfrowo-analogowy. Po podłączeniu do zestawu hi-fi, V90-BLU przesyła wysokiej jakości dźwięk z wewnętrznego przetwornika C/A i zaawansowanych stopni wyjściowych. Wymagający użytkownicy mogą także skorzystać z wyjścia cyfrowego, pozwalającego podłączyć jeszcze bardziej zaawansowany zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy. Urządzenie wyposażono także w trzy komplety gniazd wejście/wyjście: jedno analogowe i dwa cyfrowe – koncentryczne (Coaxial) i optyczne. Koncentryczne obsługuje sygnały o rozdzielczości aż do 192 kHz, optyczne do 96 kHz.

W analogowym systemie V90-BLU może być podłączony np. pomiędzy źródłem wejściowym i wzmacniaczem. Tryb „bypass” pozostaje aktywny do momentu wykrycia sygnału Bluetooth, po którym następuje automatyczne przełączenie się na źródło bezprzewodowe. Tryb „bypass” działa jednakowo dla obu wejść cyfrowych – optycznego i koncentrycznego. Sygnał z wejść cyfrowych ma priorytet przed tym pochodzącym z wejścia analogowego, ale pozostaje podrzędny w stosunku do sygnału przesyłanego bezprzewodowo. Dzięki temu V90-BLU gwarantuje szybkie i skuteczne połączenie Bluetooth. Atutem V90-BLU jest także możliwość zapamiętania do 16 ostatnio podłączonych urządzeń.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław