Aktualności


Aktualności

„Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” w Top Hi-Fi & Video Design

Już niebawem miłośnicy doskonałego dźwięku będą mogli samemu przekonać się, jak brzmi muzyka odtwarzana na bezkompromisowym systemie klasy high-end. Kolumny głośnikowe Magico M3 są jednymi z najbardziej zaawansowanych konstrukcji.  Łączą one zaawansowane rozwiązania techniczne z innowacyjnym wzornictwem. W dniach 13-18 marca 2017 w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbędzie się „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon”. Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją do odsłuchu tego spektakularnego modelu. 

Tydzień Magico M3

M3 to jedne z najnowocześniejszych kolumn głośnikowych w ofercie Magico i najbardziej zaawansowany model dostępny w Polsce. Konstrukcja ta łączy innowacyjną, ekskluzywną stylistykę z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Zbudowane w układzie 3-drożnym i z wykorzystaniem niecodziennych materiałów, takich jak nanografen i karbon, należą do najbardziej bezkompromisowych i wyrafinowanych produktów w świecie audio. Więcej informacji o kolumnach głośnikowych Magico M3 znajduje się na stronie tophifi.pl pod adresem https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/magico-m3.html.

Magico M3 lifestyle

„Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” jest jedyną w swoim rodzaju okazją, aby w miłej, domowej atmosferze samemu poznać jakość dźwięku, o której zazwyczaj możemy jedynie przeczytać na łamach branżowej prasy. W profesjonalnie przygotowanej i komfortowo wykończonej sali odsłuchowej będzie czekał na Państwa system audio złożony z kolumn głośnikowych Magico M3 współpracujących z przedwzmacniaczem Pass Labs XP30 oraz monoblokami Pass Labs XA100.8. W roli źródeł dźwięku zostaną wykorzystane dwie konstrukcje firmy Moon: odtwarzacz CD/SACD Moon 650D oraz odtwarzacz strumieniowy DSD DAC Moon 780D. Do połączenia poszczególnych elementów zestawu posłużą przewody i akcesoria firm AudioQuest i Nordost.

Pass XP30 XA100.8 

Aby wszystkim gościom zapewnić maksymalny komfort, prosimy o telefoniczne ustalenie terminu oraz godziny wizyty w salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 w Warszawie. Zapisy przyjmuje kierownik salonu Adam Juras, a kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 22 635 64 63. Jednocześnie zachęcamy do przynoszenia własnej kolekcji muzyki – na płytach CD, pamięci przenośnej USB lub twardym dysku. Pozwoli to Państwu wsłuchać się w ten high-endowy zestaw marzeń i na przykładzie swoich ulubionych nagrań poznać pełnię możliwości systemu. „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” będzie również doskonałą okazją do tego, aby przekonać się, jaki potencjał drzemie w studyjnych plikach audio dostarczanych za pośrednictwem serwisów muzycznych. Możliwość odsłuchu nagrań w formacie MQA, dostępnych w serwisie Tidal, zapewni odtwarzacz strumieniowy Bluesound Node 2.

Bluesound Node 2

Prezentacja głośników Magico M3 i elektroniki Pass Laboratories/Moon będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w sobotę w godzinach 10-14. Aby zarezerwować wystarczającą ilość czasu na komfortowy odsłuch ostatnie sesje w dniach poniedziałek-piątek rozpoczną się ok. godziny 17, a w sobotę ok. godziny 12.

Godziny pracy salonu Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie przy ul. Gen. Andersa 12
poniedziałek – piątek: 10.00-19.00
sobota: 10.00-14.00
Kierownik salonu Adam Juras tel.: 22 635 64 63 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


XP-30

Pass Laboratories
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

XA 100.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon
NODE 2
Promocja Supercena

NODE 2

Bluesound
Bluesound
2 499 zł
1 999 zł

Magico M3

Magico Loudspeakers
Głośniki podłogowe
Cena na telefon

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław