Aktualności


Aktualności

Tydzień Yamaha MusicCast w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Rozpoczyna się Tydzień Yamaha MusicCast. Inauguracja nastąpi w najbliższą sobotę o godzinie 12.00 w warszawskim salonie przy ul. Andersa 12. Możliwości systemu MusicCast zaprezentuje Filip Kulpa, redaktor naczelny magazynu „Audio-Video”. Tydzień Yamaha MusicCast będzie odbywał się we wszystkich sklepach sieci Top Hi-Fi & Video Design

Najbliższe siedem dni we wszystkich sklepach sieci Top Hi-Fi & Video Design upłynie pod znakiem produktów Yamahy z rodziny MusicCast. W najbliższą sobotę (15 października) o godzinie 12.00 w warszawskim salonie przy ul. Gen. Andersa 12 rozpocznie się Tydzień Yamaha MusicCast. Inaugurację poprowadzi Filip Kulpa, redaktor naczelny magazynu „Audio-Video”, który podczas spotkania przedstawi pełnię możliwości tego rewolucyjnego systemu Yamahy.

Tydzień Yamaha MusicCast jest doskonałą okazją do poznania najnowszych oraz już oferowanych produktów kompatybilnych z MusicCast. Ideą systemu jest pełna, i co najważniejsze, bezprzewodowa integracja wszystkich domowych urządzeń audio-wideo. Dzięki temu z łatwością można przesyłać dźwięk pomiędzy różnymi sprzętami rozmieszczonymi w całym domu. Każdy z domowników, niezależnie od pozostałych i bez względu na to, w którym pomieszczeniu się znajduje, może np. odtwarzać muzykę z dowolnego źródła. Całym systemem steruje się za pomocą aplikacji na smartfony/tablety z systemem iOS lub Android.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław