Aktualności


Aktualności

Tydzień Yamaha MusicCast w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Rozpoczyna się Tydzień Yamaha MusicCast. Inauguracja nastąpi w najbliższą sobotę o godzinie 12.00 w warszawskim salonie przy ul. Andersa 12. Możliwości systemu MusicCast zaprezentuje Filip Kulpa, redaktor naczelny magazynu „Audio-Video”. Tydzień Yamaha MusicCast będzie odbywał się we wszystkich sklepach sieci Top Hi-Fi & Video Design

Najbliższe siedem dni we wszystkich sklepach sieci Top Hi-Fi & Video Design upłynie pod znakiem produktów Yamahy z rodziny MusicCast. W najbliższą sobotę (15 października) o godzinie 12.00 w warszawskim salonie przy ul. Gen. Andersa 12 rozpocznie się Tydzień Yamaha MusicCast. Inaugurację poprowadzi Filip Kulpa, redaktor naczelny magazynu „Audio-Video”, który podczas spotkania przedstawi pełnię możliwości tego rewolucyjnego systemu Yamahy.

Tydzień Yamaha MusicCast jest doskonałą okazją do poznania najnowszych oraz już oferowanych produktów kompatybilnych z MusicCast. Ideą systemu jest pełna, i co najważniejsze, bezprzewodowa integracja wszystkich domowych urządzeń audio-wideo. Dzięki temu z łatwością można przesyłać dźwięk pomiędzy różnymi sprzętami rozmieszczonymi w całym domu. Każdy z domowników, niezależnie od pozostałych i bez względu na to, w którym pomieszczeniu się znajduje, może np. odtwarzać muzykę z dowolnego źródła. Całym systemem steruje się za pomocą aplikacji na smartfony/tablety z systemem iOS lub Android.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław