Aktualności


Aktualności

Twoja ulubiona muzyka zawsze z Tobą

Na rower i do biegania, na spacer i czas podróży – słuchawki sportowe i dla aktywnych stały się najprostszym i najlepszym rozwiązaniem, które pozwala fanom muzyki cieszyć się ulubionymi nagraniami nawet poza domem. Bogata oferta udostępniona przez producentów umożliwia znalezienie modelu najbardziej dopasowanego do gustu i oczekiwań użytkownika, a opracowanie konstrukcji przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie dźwięku, takich jak Audio-Technica, Bowers & Wilkins, Koss i Yamaha, gwarantuje najwyższą jakość brzmienia.

Audio-Technica-Sonicsport-lifestyle

W sportowym stylu

Sportowe modele słuchawek to specyficzne konstrukcje, które zostały opracowane pod kątem wykorzystania podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Specjalne ukształtowanie obudowy, elastyczność oraz odporność na pot i wodę sprawiają, że sportowe modele są gwarancją komfortu użytkowania. W przypadku słuchawek sportowych to właśnie pewność zamocowania, oprócz wysokiej jakości dźwięku i łatwości obsługi, jest jednym z najważniejszych kryteriów wyboru. Wystarczy poznać bliżej słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CKP200iS lub Yamaha EPH-WS01/EPH-RS01, aby przekonać się, że wszystkie ww. cechy można połączyć w jednej konstrukcji.

Słuchawki sportowe dla aktywnych

Mobilna elegancja na każdą okazję

Miłośnicy muzyki  łączący przyjemność słuchania nagrań i uprawiania sportu to dzisiaj liczna grupa, ale jeszcze więcej można spotkać amatorów dobrego grania, którzy codziennie fundują sobie muzyczny relaks, np. podczas dojazdów do pracy, lub też sięgają po porcję muzyki w wolnych chwilach, m.in. w trakcie spacerów. To właśnie z myślą o nich producenci opracowali tzw. słuchawki mobilne. Ich atutem jest połączenie lekkiej konstrukcji, eleganckiego wzornictwa oraz wygody użytkowania. Wśród słuchawek mobilnych można znaleźć konstrukcje douszne, np. Bowers & Wilkins C5 S2, nauszne, takie jak Yamaha HPH-M82 i wokółuszne, m.in. Audio-Technica ATH-MSR7, w tym oczywiście konstrukcje z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania/mikrofonem.

Yamaha EPH-WS01

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław