Aktualności


Aktualności

12-06-2015

Ulubiona muzyka, bezprzewodowo. W każdym pokoju.

Jakie pliki gwarantują najlepszą jakość muzyki? Oczywiście formaty wysokiej rozdzielczości. A który system audio zapewnia najwygodniejszy sposób przesyłania muzyki? Oczywiście bezprzewodowy. Które z urządzeń dostępnych na rynku łączy możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity, bezprzewodowy dostęp do muzyki, a na dodatek pozwala zbudować rozbudowany system multiroom? Oczywiście Bluesound.

System strefowy - odwtarzacz CD Bluesound Vault

Bluesound - system bezprzewodowego odtwarzania strumieniowego

Możliwość niezależnego odtwarzania muzyki w każdym pokoju oraz indywidualnego sterowania odtwarzaniem nagrań przez każdego z domowników to kusząca i wciąż niezbyt często wykorzystywana alternatywa dla tradycyjnych, stacjonarnych systemów audio. Ekosystem Bluesound to rozwiązanie, które z łatwością można podłączyć do dowolnego już istniejącego zestawu hi-fi i zapewnić sobie dostęp do funkcji sieciowych. Bluesound to również szybki i łatwy sposób na dostęp do nagrań zapisanych w plikach wysokiej rozdzielczości i niemal dowolnego źródła dźwięku – od plików MP3 do formatu FLAC 192 kHz/24 bity, od pamięci przenośnych do radia internetowego i serwisów w chmurze.

System multiroom, system muzyczny Bluesound Pulse

Rodzinę urządzeń Bluesound tworzą 24-bitowe, w pełni cyfrowe, strumieniowe odtwarzacze muzyczne. Projektantami tych konstrukcji i twórcami marki są specjaliści związani z firmami NAD i PSB, co już samo w sobie potwierdza potencjał i jakość Bluesounda. Każdy model, odtwarzacz strumieniowy (NODE), cyfrowy odtwarzacz muzycznych z wbudowaną końcówką mocy (POWERNODE) i zestaw głośnikowy (DUO), a także serwer muzyczny z dyskiem o pojemności 2 TB i funkcją zgrywania płyt CD do plików FLAC lub MP3 (VAULT) i w pełni autonomiczne urządzenie Plug-and-Play (PULSE) tworzą jedyną w swoim rodzaju rodzinę bezprzewodowych konstrukcji. Dzięki nim można z łatwością stworzyć uniwersalny system multiroom i zapewnić domownikom dostęp do najwyższej jakości muzyki.

Odbiorcy mailingu otrzymali specjalny 15% kod rabatowy na urządzenia marki Bluesound. Kod ważny jest do 31 lipca i obejmuje produkty oznaczone wstążką "Kod rabatowy"

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław