Aktualności


Aktualności

Ulubiona muzyka, bezprzewodowo. W każdym pokoju.

Jakie pliki gwarantują najlepszą jakość muzyki? Oczywiście formaty wysokiej rozdzielczości. A który system audio zapewnia najwygodniejszy sposób przesyłania muzyki? Oczywiście bezprzewodowy. Które z urządzeń dostępnych na rynku łączy możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity, bezprzewodowy dostęp do muzyki, a na dodatek pozwala zbudować rozbudowany system multiroom? Oczywiście Bluesound.

System strefowy - odwtarzacz CD Bluesound Vault

Bluesound - system bezprzewodowego odtwarzania strumieniowego

Możliwość niezależnego odtwarzania muzyki w każdym pokoju oraz indywidualnego sterowania odtwarzaniem nagrań przez każdego z domowników to kusząca i wciąż niezbyt często wykorzystywana alternatywa dla tradycyjnych, stacjonarnych systemów audio. Ekosystem Bluesound to rozwiązanie, które z łatwością można podłączyć do dowolnego już istniejącego zestawu hi-fi i zapewnić sobie dostęp do funkcji sieciowych. Bluesound to również szybki i łatwy sposób na dostęp do nagrań zapisanych w plikach wysokiej rozdzielczości i niemal dowolnego źródła dźwięku – od plików MP3 do formatu FLAC 192 kHz/24 bity, od pamięci przenośnych do radia internetowego i serwisów w chmurze.

System multiroom, system muzyczny Bluesound Pulse

Rodzinę urządzeń Bluesound tworzą 24-bitowe, w pełni cyfrowe, strumieniowe odtwarzacze muzyczne. Projektantami tych konstrukcji i twórcami marki są specjaliści związani z firmami NAD i PSB, co już samo w sobie potwierdza potencjał i jakość Bluesounda. Każdy model, odtwarzacz strumieniowy (NODE), cyfrowy odtwarzacz muzycznych z wbudowaną końcówką mocy (POWERNODE) i zestaw głośnikowy (DUO), a także serwer muzyczny z dyskiem o pojemności 2 TB i funkcją zgrywania płyt CD do plików FLAC lub MP3 (VAULT) i w pełni autonomiczne urządzenie Plug-and-Play (PULSE) tworzą jedyną w swoim rodzaju rodzinę bezprzewodowych konstrukcji. Dzięki nim można z łatwością stworzyć uniwersalny system multiroom i zapewnić domownikom dostęp do najwyższej jakości muzyki.

Odbiorcy mailingu otrzymali specjalny 15% kod rabatowy na urządzenia marki Bluesound. Kod ważny jest do 31 lipca i obejmuje produkty oznaczone wstążką "Kod rabatowy"

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław