Aktualności


Aktualności

Trzy konstrukcje Bowers & Wilkins nagrodzone przez magazyn „T3”

Bowers & Wilkins

Redakcja magazynu „T3” wraz z czytelnikami wybrała najlepsze produkty ze świata technologii 2019 roku. W plebiscycie docenione zostały trzy urządzenia Bowers & Wilkins: dwie konstrukcje z serii Formation – system głośnikowy Duo i głośnik multiroom Wedge – oraz słuchawki nauszne PX5.

Tak jak co roku redakcja miesięcznika „T3” przy pomocy czytelników podsumowała minione 12 miesięcy w świecie najnowszych technologii, nagradzając wyróżniające się produkty. Organizowany przez magazyn plebiscyt wyłania „najlepszego z najlepszych” w kilkunastu zaproponowanych przez redakcję kategoriach.

W edycji podsumowującej poprzedni rok szerokie uznanie wzbudziły znakomite możliwości brzmieniowe i estetyczne urządzeń Bowers & Wilkins, czego potwierdzeniem są nagrody w aż trzech kategoriach.

Bowers & Wilkins PX5

Bezprzewodowe słuchawki PX5 zwyciężyły w kategorii „Słuchawek nausznych roku”. Model ten doceniono za jego piękno, wytrzymałość i adaptacyjny układ redukcji hałasu, który automatycznie dostosowuje intensywność ANC do poziomu i natężenia odgłosów otoczenia. Ponadto przetworniki o średnicy 35 mm stanowią prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie inżynierii dźwięku, a bateria PX5 pozwala na ponad 25 godzin ciągłego słuchania ulubionej muzyki.

Kolejne wyróżnienia przypadły dwóm urządzeniom Bowers & Wilkins z serii Formation.

Bowers & Wilkins Formation Wedge

Tytuł „Design roku” przypadł Formation Wedge – bezprzewodowy głośnik brytyjskiej marki, który zdobył serca redakcji magazynu „T3”, określono jako sprzęt „z pogranicza sztuki użytkowej i nowoczesnej”. Jednak nieoczywisty, odważny design to nie wszystko – Wedge dostarcza również głębokie, wielowymiarowe i dynamiczne brzmienie.

Bowers & Wilkins Formation Duo

Z kolei „Innowacją roku” zostały podstawkowe kolumny głośnikowe Formation Duo. Wśród jurorów uznanie wzbudziły zastosowane membrany Continuum sprawiające, że słuchacz może znaleźć się w samym centrum muzyki. Uznanie wzbudziła również technologia multiroom Formation, która w odróżnieniu od klasycznych systemów opiera się na sieci MESH, w ten sposób usprawniając przesyłanie sygnału muzycznego i eliminując zakłócenia.

Zachęcamy od odwiedzenia jednego z naszych salonów, gdzie osobiście można przekonać się o atutach nagrodzonych urządzeń.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


PX5 space grey

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
1 299 zł
1 111 zł

PX5 blue

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
1 299 zł
1 111 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław