Aktualności


Aktualności

Tidal HiFi na cztery miesiące za 4 złote

Tidal uruchomiło promocję na dowolny abonament na swoje usługi streamingowe, teraz możemy uzyskać dostęp do muzyki w bezstratnej jakości Tidal HiFi przez cztery miesiące za łączną kwotę czterech złotych.

Tidal logo

Po upłynięciu tego czasu, Tidal zacznie pobieranie standardowej opłaty za abonament HiFi, który poza promocją wynosi 39,99 zł miesięcznie. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. Tidal Hifi daje dostęp do milionów plików w formacie FLAC, który oferuje bardziej realistyczną reprodukcję dźwięku na równi z płytami CD.

Oprócz tego, abonament HiFi daje nam dostęp do technologii MQA, czyli Master Quality Authenicated, która pozwala na cieszenie się muzyką w jakości studyjnej, dokładnie tak, jak założył to artysta. Żeby korzystać z pełni możliwości tego nowoczesnego formatu, warto wyposażyć się w odtwarzacz sieciowy lub przetwornik analogowy kompatybilny z MQA. Taką funkcjonalność mają na przykład przenośne, popularne przetworniki Audioquest z serii Dragonfly, odtwarzacze sieciowe marki Bluesound czy audiofilski system all in one – Nad M10. Wszystkie wymienione produkty znajdą Państwo na naszej stronie oraz w lokalnych salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław