Aktualności


Aktualności

Test bezprzewodowych słuchawek ATH-M50xBT

Audio-Technica ATH-M50xBT

„Amerykański rozmach i hollywoodzka spektakularność” – tak specjaliści ze strony audiostereo.pl w swojej recenzji przedstawili słuchawki ATH-M50xBT od Audio-Techniki.

Model ATH-M50xBT łączy sygnaturę brzmieniową profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x z zaletami bezprzewodowej łączności. Przekonał się o tym Marcin Olszewski podczas przeprowadzonych testów na stronie audiostereo.pl: „Solidna konstrukcja mechaniczna, świetna izolacja akustyczna i przede wszystkim wciągające dynamiczne brzmienie sprawdzają się bowiem nie tylko w studiach, lecz również wszędzie tam, gdzie chcemy choć na chwilę (…) być sam na sam z ulubioną muzyką w możliwie najwyższej jakości”.

Słuchawki ATH-M50xBT

Autor stwierdził nawet, że „pomimo swojego japońskiego rodowodu słuchawki ATH-M50xBT grają (…) z iście amerykańskim rozmachem i hollywoodzką spektakularnością”. Co więcej, model od Audio-Techniki wyróżnia się długim czasem pracy baterii: „Deklarowany przez producenta 35-40 godzinny czas pracy okazuje się całkowicie wystarczający na mniej więcej standardowy tydzień pracy” – możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl.

Słuchawki ATH-M50xBT są dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design do końca maja w promocyjnej cenie 888 zł, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław