Aktualności


Aktualności

Test bezprzewodowych słuchawek ATH-M50xBT

Audio-Technica ATH-M50xBT

„Amerykański rozmach i hollywoodzka spektakularność” – tak specjaliści ze strony audiostereo.pl w swojej recenzji przedstawili słuchawki ATH-M50xBT od Audio-Techniki.

Model ATH-M50xBT łączy sygnaturę brzmieniową profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x z zaletami bezprzewodowej łączności. Przekonał się o tym Marcin Olszewski podczas przeprowadzonych testów na stronie audiostereo.pl: „Solidna konstrukcja mechaniczna, świetna izolacja akustyczna i przede wszystkim wciągające dynamiczne brzmienie sprawdzają się bowiem nie tylko w studiach, lecz również wszędzie tam, gdzie chcemy choć na chwilę (…) być sam na sam z ulubioną muzyką w możliwie najwyższej jakości”.

Słuchawki ATH-M50xBT

Autor stwierdził nawet, że „pomimo swojego japońskiego rodowodu słuchawki ATH-M50xBT grają (…) z iście amerykańskim rozmachem i hollywoodzką spektakularnością”. Co więcej, model od Audio-Techniki wyróżnia się długim czasem pracy baterii: „Deklarowany przez producenta 35-40 godzinny czas pracy okazuje się całkowicie wystarczający na mniej więcej standardowy tydzień pracy” – możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl.

Słuchawki ATH-M50xBT są dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design do końca maja w promocyjnej cenie 888 zł, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-M50xBT
Promocja

ATH-M50xBT

Audio-Technica
Słuchawki Bluetooth
999 zł
777 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław