Aktualności


Aktualności

Test wzmacniacza zintegrowanego Pass Laboratories INT-25

Pass Labs INT-25

„Jednym słowem 25-ka to integra warta grzechu” – taki wniosek wysnuli specjaliści z portalu soundrebels.com podczas testów wzmacniacza zintegrowanego Pass Laboratories INT-25.

INT-25 urzeczywistnia ponad 20 lat innowacji, które pozwoliły wprowadzić wzmacniacze X i XA na niespotykany dotychczas poziom pod względem jakości dźwięku. Najnowsza konstrukcja Pass Laboratories korzysta z niższego zapotrzebowania w odniesieniu do mocy. Zastosowane rozwiązanie przekłada się na większą prostotę układu single-ended oraz mniejszą ilość podzespołów w torze sygnałowych.

Ponadto INT-25 należy do mniejszych stereofonicznych wzmacniaczy Class A w ofercie firmy i, jak zauważa Marcin Olszewski z portalu soundrebels.com, urządzenie jest „zaskakująco kompaktowe” w odniesieniu do poprzednich modeli firmy.

W ten sposób wzmacniacz niejako „wyłamuje się ze stereotypu potężnego amerykańskiego pieca, jednak nawet krótki z nim kontakt uświadamia, że czasem wcale nie liczy się ilość a jakość generowanych Watów, a akurat w tym przypadku jest ona najwyższe próby”. Co także istotne „deklarowane przez producenta 25W przy 4 Ω okazują się w zupełności wystarczające do wysoce satysfakcjonującego wysterowania nawet niezbyt łatwych kolumn”.

Możemy również przeczytać, że „aby dać się uwieść czarowi INT-25 wcale jednak nie trzeba sięgać po audiofilskie perełki, gdyż nawet na w pełni komercyjnym ‘Louder Than Words’ Lionela Richie bogactwo góry pasma i iście lampowa soczystość średnicy szły w parze z mięsistym a przy tym świetnie kontrolowanym basem”.

Pass Labs INT-25

Z kolei Jacek Pazio, drugi specjalista testujący INT-25, zauważył, że „mamy do czynienia ze wzmacniaczem w głównej mierze pokazującym emocje w muzyce”, a styczność z urządzeniem będzie „drogą usłaną najgłębszymi emocjami”.

Aby osobiście się o tym przekonać zapraszamy do przetestowania INT-25 w jednym z salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast z pełnymi testami zachęcamy do zapoznania się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


INT-25

Pass Laboratories
Wzmacniacze zintegrowane
30 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław