Aktualności


Aktualności

Test wzmacniacza zintegrowanego Hegel H590

Hegel H590

„Mamy do czynienia z super integrą, czyli wyposażonym z duchem czasów, bo umożliwiającym granie z plików wzmacniaczem zintegrowanym” – przekonywał na łamach soundrebels.com Jacek Pazio, jeden z dwóch autorów recenzji referencyjnego wzmacniacza zintegrowanego Hegel H590.

H590 to najlepszy model w gamie wzmacniaczy zintegrowanych Hegla. Konstrukcja ta kompatybilna jest m.in. z Apple AirPlay i obsługuje tak zaawansowane formaty jak DSD. Natomiast połączenie technologii SoundEngine2 oraz wzmacniacza gwarantującego ogromną moc sprawia, że H590 zapewnia niebywałe możliwości dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i detaliczności brzmienia. Marcin Olszewski, drugi z recenzentów, zwraca uwagę właśnie na charakter brzmienia:

„Za niewątpliwą zaletę tytułowej integry wypada też uznać jej, a raczej jej konstruktorów, konsekwencję z jaką potraktowali zarówno wejścia analogowe, jak i cyfrowe pomiędzy którymi praktycznie można postawić znak równości przynajmniej jeśli chodzi o równowagę tonalną, czy generalnie charakter brzmienia. I tu i tu mamy bowiem świetnie zrównoważony dźwięk zachowujący właściwą relację miedzy stereotypową muzykalnością a rozdzielczością, owocujący możliwością czerpania pełnymi garściami z uroków ulubionych, nie zawsze i nie do końca referencyjnych nagrań a jednocześnie zdolnością odkrywania uroków ‘gęstych’ formatów audio, w tym MQA”.

Pan Olszewski w dalszej części tekstu na soundrebels.com porównuje H590 nawet do „upragnionego Świętego Grala”, od którego warto rozpocząć swoją przygodę wśród „wypasionych integr”:

„Hegel ze swoją topową super integrą H590 stara się zagospodarować powstałą po szybującej w przestworzach konkurencji proponując produkt o wszelkich cechach funkcjonalnych i konstrukcyjnych uprawniających go do używania owego przedrostka ‘super’ a jednocześnie w cenie znacząco podnoszącej jego atrakcyjność”.

Do osobistego przetestowania H590 zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


H590
Promocja

H590

Hegel
Raty 50x0%
42 999 zł
33 333 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław