Aktualności


Aktualności

Test soundbaru Yamaha YAS-109

Yamaha YAS-109

Na portalu audiostereo.pl możemy zapoznać się z najnowszym testem soundbaru Yamaha YAS-109. Jak wypadła ta konstrukcja do obsługi kina domowego w oczach Marcina Olszewskiego, który – jak zaznacza – jest ortodoksyjnym stereofilem? Sprawdźmy. 

Soundbar YAS-109 pozwala wyraźnie poprawić jakość dźwięku płynącego z telewizora, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się nową jakością programów telewizyjnych, filmów i gier. To właśnie wtedy konstrukcja jest w stanie pokazać pełnię swoich możliwości.

„Jeśli chcielibyście stosunkowo niewielkimi nakładami finansowymi uwolnić potencjał ulubionych produkcji filmowych i kinowych, poczuć klimat wielkich wydarzeń sportowych, czy też całkiem sugestywną namiastkę koncertów, to zakup Yamahy YAS-109 należy potraktować w kategorii audiofilskiej fanaberii konieczności” – stwierdził Pan Olszewski.

Yamaha YAS-109

Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest oferowana przez YAS-109 scena dźwiękowa, która jak zwraca autor „zaskakuje szerokością i głębią” a pod względem mikro i makro dynamiki „trudno cokolwiek jej zarzucić”. Ponadto wbudowane sterowanie głosowe Alexa, wirtualny dźwięk przestrzenny 3D DTS® Virtual:X™, zastosowane subwoofery, smukły profil i łatwość w zamontowaniu nadają temu modelowi uniwersalny charakter.

Do osobistego przetestowania soundbaru Yamaha YAS-109 zapraszamy do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design, natomiast do pełnych testów odsyłamy tutaj.

 

 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław