Aktualności


Aktualności

Test Sonoro Meisterstück

Sonoro Meisterstück

Najświeższą konstrukcją przetestowaną przez specjalistów ze strony audiostereo.pl jest Meisterstück. I choć lista dostępnych funkcji oferowanych przez uniwersalny system all-in-od Sonoro zrobiła na autorze ogromne wrażenie, to jego pochlebne opinie znacznie wykraczają poza funkcjonalność urządzenia.

Dzięki Sonoro Meisterstück możemy stworzyć nowoczesne centrum rozrywki. Michał Olszewski z audiostereo.pl zauważył, że „zastanawiając się nad urządzeniem mogącym spełnić oczekiwania domowników warto do listy dopisać Sonoro Meisterstück (…), gdyż ustawionej przez niego poprzeczki większość konkurentów nie będzie w stanie przeskoczyć”. Autor uzasadnił swoje zdanie „podziwem” wobec funkcjonalności dostępnych w urządzeniu, dynamicznym brzmieniem oraz zdolnością do kreowania sceny dźwiękowej:

„Na pochwałę zasługuje również spójność i homogeniczność przekazu – wysokie tony i średnicę nader zgrabnie zszyto z grającym i dmuchającym w podłoże basowcem, przez co nawet najbardziej szaleńcze muzyczne pasaże nie są w stanie zmusić Sonoro do „rozciągnięcia peletonu”, czy też powstania wyraźnego rozchodzenia się całości ‘na szwach’” – wyjaśnił Olszewski.

Sonoro Meisterstück

Odtwarzana muzyka w Sonoro Meisterstück może pochodzić ze źródeł analogowych, serwisów strumieniowych lub nawet źródeł cyfrowych. Ponadto dostępny jest tuner radia DAB+, FM i internetowego, a w konstrukcję wbudowano także odtwarzacz płyt CD, który czyta nie tylko normalne dyski, ale również te z nagranymi plikami mp3.

Sonoro Meisterstück jest dostępne w salonach Top Hi-Fi Video & Design, natomiast z pełnymi testami można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław