Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Bowers & Wilkins PX7

Bowers & Wilkins PX7

„B&W znowu przygotowało wszechstronne słuchawki o zajmującym brzmieniu, które sprawdzą się w wielu sytuacjach” – tłumaczyli specjaliści z magazynu „Hi-Fi Class & Home Cinema”, uzasadniając przyznanie najwyższej noty dla nausznych słuchawek Bowers & Wilkins PX7. Sprawdźmy zatem, czym jeszcze wyróżnia się ten flagowy model brytyjskiego producenta.

Nauszne słuchawki bezprzewodowe PX7 zostały wyposażone w adaptacyjny układ redukcji hałasu oraz 43-milimetrowe – największe w całej gamie słuchawek Bowers & Wilkins – przetworniki. Jednostki te „umieszczono w muszlach pod kątem i osłonięto transparentnym akustycznie materiałem, na którym wielkimi literami zaznaczono kanały”.

Jak możemy także przeczytać na łamach magazynu „Hi-Fi Class & Home Premium”, projektanci równie starannie przyłożyli się do wzornictwa słuchawek, czerpiąc inspirację m.in. z samochodów wyścigowych, „czego widomym dowodem są elementy pałąka i profile półwidelców wykonane z włókna węglowego”. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że słuchawki są lekkie. Ponadto uwagę zwraca długi czas pracy baterii: 30 godzin w trybie Bluetooth i z włączoną funkcją ANC. Całości dopełnia fakt, że wystarczy jedynie 15-minutowe ładowanie, aby dodać kolejnych pięć godzin słuchania muzyki.

Bowers & Wilkins PX7

Obok wyglądu i funkcjonaliści model PX7 wyróżnia się przede wszystkim brzmieniem, „dosadnym i bezpośrednim, niepozwalającym się nudzić”:

„Bas PX7 jest jednym z lepszych, jakie słyszałem w tej klasie cenowej. I nie chodzi tylko o tzw. fajerwerki. Owszem, niskie tony imponują objętością, ale też zwartością, silnym atakiem, zrywnością i szybkością. ‘Siódemki’ brzmią dzięki temu rytmicznie, zwłaszcza że dynamika jest przekazywana żywiołowo i ekspresyjnie (…). Sporo dzieje się w średnicy i wysokich tonach. Analityczność dźwięku, detale, szum tła – wszystkie te elementy są bardzo wyraźne i brzmią całkiem naturalnie, tzn. nie są ani przesadnie przerysowane, ani tym bardziej stłumione. Dźwięk jest nasycony, dociążony, a jednocześnie otwarty”.

W efekcie słuchawki PX7 otrzymały najwyższą możliwą, pięciogwiazdkową, ocenę. Model ten jest dostępny do nabycia w naszym sklepie internetowym, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się TUTAJ.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


PX7 silver
Promocja

PX7 silver

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
1 799 zł
1 619 zł

PX7 space grey

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
1 799 zł
1 699 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław