Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

- Z ulgą muszę przyznać, że szalenie miło mnie te słuchawki zaskoczyły – przyznał Marcin Olszewski ze strony audiostereo.pl w teście bezprzewodowych słuchawek ATH-SPORT7TW. Przyjrzyjmy się więc przyczynom, dla których autor tak dobrze ocenił swój czas spędzony z tą konstrukcją Audio-Techniki.

ATH-SPORT7TW to słuchawki skierowane przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie. Stąd projektanci wyposażyli model ten w m.in. obudowy odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe, zgodne z certyfikatem IPX5 oraz dotykowe sterowanie. Ponadto słuchawki można z łatwością wypłukać po treningu i bez obaw korzystać z nich podczas deszczu.

Jednak jak zauważa specjalista audiostereo.pl, „Audio-Technica wypuściła na rynek model nie tylko spełniający wszystkie kryteria, jakich oczekujemy po dedykowanych szeroko rozumianej aktywności fizycznej dokanałówkach, jak odporność na warunki atmosferyczne, czy możliwie najwyższy komfort użytkowania, lecz przede wszystkim bardzo dobrze grający”.

Pan Olszewski zwraca uwagę funkcję redukcji hałasu, a także „atrakcyjnie prezentowany bas”, który „choć nisko schodzi i ma wielce satysfakcjonujące zróżnicowanie, zachowuje idealną równowagę pomiędzy zbytnim osuszeniem a zaokrągleniem, przez co nie jesteśmy skazani na irytujące cykanie i usypiające, monotonne buczenie”.

Do osobistego przetestowania ATH-SPORT7TW zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław