Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ATH-M50xBT

Audio-Technica ATH-M50xBT

ATH-M50xBT to kolejne słuchawki Audio-Techniki, które zostały przetestowane – tym razem za sprawdzenie konstrukcji japońskiego producenta zabrał się Daniel Buliński ze strony dailyweb.pl. Zobaczmy zatem, jak w tym teście wypadł następca cenionego modelu ATH-M50x.

Słuchawki ATH-M50xBT stanowią mieszankę bezprzewodowej łączności oraz największych zalet profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x. Efektem jest m.in. wysokiej jakości dźwięk, na co w teście zwraca uwagę Pan Buliński:

„Dźwięk jest angażujący i na swój sposób zabawny, z lekko ciepłym zabarwieniem. Zresztą widać to na wykresach i specjalistycznych testach. Wyraźniejsza linia basowa, stonowany środek i ciekawa detaliczna góra sprawiają, że słuchawki grają czysto, świeżo i z dużą werwą. Są też szczegółowe i nie przytłaczają. Grają dosyć realistycznie, by wywrzeć wrażenie na osobach, które nie miały wcześniej kontaktu z podobnymi konstrukcjami. Jeśli chodzi o scenę, to jest ona dobrze zbudowana i wyraźna”.

Audio-Technica ATH-M50xBT

Autor przyznał, że po wielogodzinnych sesjach odsłuchowych będzie mu ATH-M50xBT „brakowało”, jako powody wymieniając „porządne wykonanie”, „przemyślaną konstrukcję” oraz „szalenie długi czas pracy na akumulatorze”, który dochodził nawet do 40 godzin. Dodatkowo słuchawki umożliwiają wykonywanie połączeń telefonicznych i zapewniają szybki dostęp do asystenta głosowego Siri™ lub Google Assistant™. 

Ponadto na stronie dailyweb.pl możemy przeczytać, że „słuchawki grają bardzo przyjemnie, ciekawie i czysto”:

„Jestem pewien, że sprostają wymaganiom większości użytkowników” – napisał w podsumowaniu Pan Buliński.

Do osobistego przetestowania ATH-M50xBT serdecznie zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast z pełnymi testami można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-M50xBT

Audio-Technica
Walentynki - Dla niego
999 zł
749 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław