Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ATH-M50xBT

Audio-Technica ATH-M50xBT

ATH-M50xBT to kolejne słuchawki Audio-Techniki, które zostały przetestowane – tym razem za sprawdzenie konstrukcji japońskiego producenta zabrał się Daniel Buliński ze strony dailyweb.pl. Zobaczmy zatem, jak w tym teście wypadł następca cenionego modelu ATH-M50x.

Słuchawki ATH-M50xBT stanowią mieszankę bezprzewodowej łączności oraz największych zalet profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x. Efektem jest m.in. wysokiej jakości dźwięk, na co w teście zwraca uwagę Pan Buliński:

„Dźwięk jest angażujący i na swój sposób zabawny, z lekko ciepłym zabarwieniem. Zresztą widać to na wykresach i specjalistycznych testach. Wyraźniejsza linia basowa, stonowany środek i ciekawa detaliczna góra sprawiają, że słuchawki grają czysto, świeżo i z dużą werwą. Są też szczegółowe i nie przytłaczają. Grają dosyć realistycznie, by wywrzeć wrażenie na osobach, które nie miały wcześniej kontaktu z podobnymi konstrukcjami. Jeśli chodzi o scenę, to jest ona dobrze zbudowana i wyraźna”.

Audio-Technica ATH-M50xBT

Autor przyznał, że po wielogodzinnych sesjach odsłuchowych będzie mu ATH-M50xBT „brakowało”, jako powody wymieniając „porządne wykonanie”, „przemyślaną konstrukcję” oraz „szalenie długi czas pracy na akumulatorze”, który dochodził nawet do 40 godzin. Dodatkowo słuchawki umożliwiają wykonywanie połączeń telefonicznych i zapewniają szybki dostęp do asystenta głosowego Siri™ lub Google Assistant™. 

Ponadto na stronie dailyweb.pl możemy przeczytać, że „słuchawki grają bardzo przyjemnie, ciekawie i czysto”:

„Jestem pewien, że sprostają wymaganiom większości użytkowników” – napisał w podsumowaniu Pan Buliński.

Do osobistego przetestowania ATH-M50xBT serdecznie zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast z pełnymi testami można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław