Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT w audiostereo.pl

W miejskiej dżungli hałas generowany przez ruch samochodowy może przeszkadzać w rozkoszowaniu się muzyką. Dla tych, którzy nie mogą oddawać się ulubionemu zajęciu z tego powodu, firma Audio-Technica przygotowała model ATH-ANC700BT z redukcją hałasu . Co wynikło z testów przeprowadzonych przez Marcina Olszewskiego z audiostereo.pl dowiecie się z poniższego tekstu.

ATH-ANC700BT zrobiły na recenzencieznakomite pierwsze wrażenie. „Użyte materiały są wysokiej jakości i choć próżno w ich przypadku szukać drewna, aluminium czy włókna węglowego, to zastosowane plastiki i „ekologiczna” skóra sprawiają jednoznacznie pozytywne wrażenie”. łączność bezprzewodowa Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ HD oraz autorski system aktywnej redukcji hałasu (ANC) QuietPoint® zostały wymienione jako zdecydowane atuty tej konstrukcji. Wbudowany akumulator zapewniający energię na ok. 25 godzin słuchania muzyki w trybie bezprzewodowym i z włączonym układem ANC.

Pod względem brzmieniowym słuchawki ATH-ANC700BT są typowym przykładem szkoły dźwiękowej Audio-Techniki. Model ten do rozdzielczości i pewnego stopnia analityczności dokłada odczuwalną porcję dynamiki i mocną podstawę basową. „Od razu zaznaczę, że wcale nie chodzi w tym momencie o przytłoczenie słuchacza jednolitą ścianą dźwięku, lecz dostarczenie mu informacji nie tylko o wolumenie reprodukowanego materiału, ale również o rozmieszczeniu poszczególnych muzyków na scenie, gradacji planów i oczywiście właściwej trójwymiarowości” – stwierdza Marcin Olszewski.

Cały test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT dostępny jest na stronie internetowej http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/audio-technica-ath-anc700bt-art657.html. Zapraszamy do lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław