Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC500BT

ATH-ANC500BT

„Audio-Technica ATH-ANC500BT to lekkie i zaskakująco wygodne słuchawki, które sprawią wiele radości podczas domowych odsłuchów, jednak swoją prawdziwą naturę pokażą przede wszystkim wielkomiejskim zgiełku” – przekonuje Marcin Olszewski na łamach portalu audiostereo.com.

Zaprojektowany i wykonany w Japonii model ATH-ANC500BT stanowi połączenie wygody użytkowania bez ograniczeń spowodowanych obecnością kabla oraz wyjątkowego systemu eliminacji szumów QuietPoint. To rozwiązanie, jak zwraca uwagę Pan Olszewski, pozwala odciąć nas od wszechobecnego szumu i wszelkich irytujących hałasów, dzięki czemu możemy całkowicie skupić się na muzyce.

Słuchawki wyposażone zostały w 40-milimetrowe przetworniki, które zapewniają czysty, mocny dźwięk, zwłaszcza w zakresie niskich tonów. W teście przeprowadzonym na stronie audiostereo.com możemy przeczytać właśnie, że niskie częstotliwości należą do jednej z największych zalet ATH-ANC500BT. Konstrukcja ta ponadto, w odróżnieniu od poprzednich modeli Audio-Techniki, stawia na element, który autor nazywa „grą ciszą”:

„I tak jak poprzednio Audio-Technici stawiały na przysłowiową jazdę bez trzymanki, tak tym razem bez najmniejszego problemu potrafiły skupić się na delikatnych akordach i iście dziewczęcym śpiewie wprowadzających słuchacza w baśniowy nastrój, gdzie równie ważna co dźwięki staje się gra ciszą. I to ciszą kontemplacyjną, której firmowy QuietPoint® niezaprzeczalnie pomaga. A delikatny, perlisty odgłos ‘grobowego dzwonka’ potrafi wywołać gęsią skórkę niezależnie od intensywności operującego za oknem słońca”.

Do osobistego przetestowania ATH-ANC500BT zapraszamy do naszych salonów, natomiast  z pełnymi testami słuchawek Audio-Techniki można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław