Aktualności


Aktualności

Test słuchawek Audio-Technica ANC900BT

Audio-Technica ANC900BT

„To słuchawki przenośne z krwi i kości, a nazwa mająca w sobie przedrostek ‘ANC’ też nie wzięła się przecież z nieba” – stwierdził na blogu audiofantatyk.pl Jakub Łopatko w recenzji słuchawek Audio-Technica ANC900BT.

ATH-ANC900BT to flagowe słuchawki Audio-Techniki z aktywną redukcją hałasu. Jak zauważa Pan Łopatko „sam system ANC to niezmiennie świetne właściwości tłumiące”, co jest zasługą sięgnięcia po cyfrowy hybrydowy układ redukcji hałasu (ANC), który zapewnia najwyższy poziom redukcji szumu otoczenia wśród wszystkich modeli z linii QuietPoint®.

Słuchawki zostały wyróżnione nie tylko za jakość tłumienia hałasu, ale także „ogólne właściwości wygody” oraz „świetne granie w trybie ANC po kablu/ BT”. Projektanci wyposażyli ATH-ANC900BT w specjalnie zaprojektowane 40-milimetrowe przetworniki z diamentopodobną warstwą karbonu (Diamond-like carbon), która pokrywa membrany, tym samym zapewniając znakomite odwzorowanie dźwięku.

Wśród licznych zalet wymienionych przez autora znajdziemy również m.in.: kompaktowy, składany format, solidną konstrukcję nośną o niskiej wadze, czas pracy w trybie bezprzewodowym/ANC aż do 35 godzin, brak szumów, przebić czy lagów w trybie BT oraz wsparcie dla aptX, AAC i Bluetootooth 5.0.

W rezultacie możemy przeczytać, że „ANC900BT to słuchawki naprawdę fajnie zaprojektowane i przemyślane”, a potwierdzeniem tych słów jest znaczek rekomendacji przyznawany przez bloga audiofanatyk.pl.

Aby osobiście przekonać się o walorach słuchawek ATH-ANC900BT zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-ANC900BT
Promocja

ATH-ANC900BT

Audio-Technica
Słuchawki Bluetooth
1 459 zł
1 088 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław