Aktualności


Aktualności

Test referencyjnych słuchawek Audio-Technica ATH-ADX5000

Audio-Technica ATH-ADX5000

Audio-Technica za pośrednictwem modelu ATH-ADX5000 chciała stworzyć słuchawki, które docelowo miałyby zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Japońscy projektanci wywiązali się z tego zadania znakomicie, czego potwierdzeniem są spływające opinie licznych specjalistów. Jednym z nich jest Tomasz Karasiński z portalu stereolife.pl, który o wybitności tej konstrukcji przekonał się podczas niedawno przeprowadzonych testów.

Referencyjny model ATH-ADX5000 zachwyca nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim brzmieniem. Jak zauważa Pan Karasiński są to słuchawki, które zostały „doszlifowane z dokładnością do ułamków milimetra”, a „szukanie jakichkolwiek niedoskonałości gołym okiem kompletnie mija się z celem”.

Jest to zasługa sięgnięcia po będący sercem słuchawek 58-milimetrowy przetwornik, którego układ magnetyczny wykonano z permenduru oraz membrany pokrytej wolframem. Dzięki temu ATH-ADX5000 są w stanie pozostawić użytkownika sam na sam z esencją dźwięku:

„Dłuższą chwilę zastanawiałem się jednak kiedy ostatnio testowałem słuchawki, które, przy tak wyczynowym poziomie przejrzystości, wprowadzały do muzyki tak niewiele własnego charakteru i potrafiły niemal całkowicie zniknąć z toru, zostawiając mnie tylko z szybciutkim, doskonale zrównoważonym, nasyconym detalami dźwiękiem”.

Audio-Technica ATH-ADX5000

Autor nazwał te słuchawki „prawdziwym odkryciem”, równocześnie zastanawiając się „dlaczego tak mało się o nich mówi?” i przekonując, że jeżeli ktoś szuka czegoś „naprawdę wyjątkowego”, to warto się nimi zainteresować.

„Słuchawki są skończone. To jedne z najlepszych nauszników, jakich w życiu słuchałem. Nie ‘najlepszych dynamików’, nie ‘najlepszych słuchawek otwartych’. Po prostu najlepszych w ogóle” – możemy przeczytać na zakończenie recenzji.

Aby osobiście przekonać się o walorach słuchawek ATH-ADX5000 zapraszamy serdecznie do jednego z naszych salonów, z kolei do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-ADX5000
Promocja

ATH-ADX5000

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
10 999 zł
6 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław