Aktualności


Aktualności

Test przedwzmacniacza gramofonowego Lehmannaudio Black Cube Statement

„Lehmannaudio stworzył coś, co (…) gra tak, że buty spadają” – przyznał Marcin Olszewski na stronie audiostereo.pl podczas testu przedwzmacniacza gramofonowego Black Cube Statement.

Lehmannaudio Black Cube Statement

Lehmannaudio Black Cube Statement to przedwzmacniacz gramofonowy otwierający serię Black Cube. Konstrukcja ta została wyposażona w wysokiej jakości podzespoły dostarczane przez wyselekcjonowanych producentów, jak np. Burr Brown – wszystko po to, aby zapewnić urzekający i magiczny dźwięk analogowej muzyki.

O możliwościach brzmieniowych tego modelu przekonał się podczas niedawnego testu Marcin Olszewski ze strony audiostereo.pl, przyznając, że dźwięk oferowany przez Black Cube Statement jest „zaskakująco duży a przy dobrych rockowych nagraniach wręcz spektakularny":

„Wystarczy Black Cube Statement wpiąć w tor audio, umieścić na talerzu gramofonu ulubioną płytę, opuścić uzbrojone we wkładkę ramię i zaliczyć przysłowiowy opad szczęki. Serio, serio. Bowiem jak na tak nawet nie tyle niepozorną, co wręcz siermiężną (z zewnątrz) duperelkę podstawowy Lehmannaudio aż kipi energią, dynamiką i żywiołowością godną po wielokroć droższej konkurencji.

Jednak pomimo swojego niezaprzeczalnie imponującego wolumenu nie ma tendencji do gigantomanii, gdyż jego postrzeganie odbywa się nie poprzez pryzmat sztucznie nadmuchanych źródeł pozornych a dynamiki w skali makro i zdolności do tworzenia zjawiskowo rozciągniętej tak w szerz, jak i w głąb sceny. Dochodzi do tego sugestywna stabilizacja lokalizacji poszczególnych muzyków i coś, wobec czego nie sposób przejść obojętnie – soczystość i zniewalająca muzykalność przekazu". 

Lehmanaudio Black Cube Statement

Dalej możemy także przeczytać, że Black Cube Statement „gra tak, że buty spadają, a wpięty pomiędzy gramofon i wzmacniacz z podobnego sobie, bądź nawet dwukrotnie wyższego pułapu cenowego sprawi, że na długo, bardzo długo stracimy zainteresowanie cyfrowymi nośnikami i plikami”.

Lehmannaudio Black Cube Statement dostępny jest w naszych salonach i sklepie internetowym, natomiast pełny test tego modelu znajduje się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław