Aktualności


Aktualności

Test kolumn podstawkowych ProAc Response DB3

ProAc Response DB3

„Fantastycznie staromodne wzornictwo, które zmiękczy serce niejednego audiofila w kwiecie wieku” – do takiej konkluzji doszedł Mariusz Malinowski na łamach cenionego czasopisma dla melomanów „Hi-Fi i muzyka” podczas testu kolumn podstawkowych ProAc Response DB3.

Konstrukcja brytyjskiej marki ProAc wyróżnia się tradycyjnym designem, kompaktowymi rozmiarami i przede wszystkim znakomitą jakością brzmienia. Ten ostatni element na recenzencie zrobił ogromne wrażenie:

„Po monitorach za około 10 tys. zł można się spodziewać dźwięku dopracowanego, ale jeszcze nie referencyjnego. ProAki trochę się wyłamały z tego schematu, bo w jednym aspekcie zaprezentowały klasę godną naprawdę wysokiego hi-endu” – możemy przeczytać w czasopiśmie „Hi-Fi i muzyka”.

Dalej Malinowski wspomina o najmocniejszej – jego zdaniem – stronie kolumn Response DB3, czyli „fantastycznie oddanej akustyce”: „To element niejako pozamuzyczny – nie dotyczy nut, lecz przestrzeni, w jakiej wybrzmiewają. W dodatku trudno go opisać, bo jest czymś w rodzaju otoczki, która nadaje każdej płycie jej własne tłok – niepowtarzalne, choć zawsze przezroczyste” – tłumaczy tester.

ProAc Response DB3

Autor pod sam koniec przestawia ostateczną ocenę Response DB3, nazywając ten klasowy model „pewniakiem” i „jedną z bardziej interesujących opcji dla osób poszukujących monitorów w cenie około 10000 zł”. Wszystko dzięki połączeniu tradycji serii, gwarantowanej jakości brzmienia i muzykalności.

Do zapoznania się z pełnymi testami odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław