Aktualności


Aktualności

Test bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CK3TW

„Nie dość bowiem, że nie kosztują majątku, to jeszcze grają, i to dobrze” – przekonuje Marcin Olszewski na portalu audiostereo.pl podczas testów bezprzewodowych dousznych słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW.

Dzięki dousznym słuchawkom ATH-CK3TW miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką mogą zapewnić jedynie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Kompaktowe obudowy słuchawek zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane 5,8-milimetrowe przetworniki, które odpowiadają za wyrazisty i dokładny dźwięk.

ATH-CK3TW zastosowano również moduł łączności Bluetooth 5 kompatybilny z kodekiem aptX i Qualcomm TrueWireless Stereo Plus – funkcją niskiego opóźnienia, pozwalającą strumieniować najnowsze wydania bez zakłóceń dźwięku i z zachowaniem stabilności połączenia.

ATH-CK3TW

Ten niewielki model łączy wspaniałą wygodę użytkowania, łatwość obsługi i wciągające brzmienie. „To całe szczęście nadal firmowa szkoła brzmienia bezprzewodowych Audio-Technic, gdzie akcent postawiony jest na soczystość i dynamikę dźwięku opartego na solidnym basowym fundamencie i wyśmienitej motoryce” – możemy przeczytać na portalu audiostereo.pl.

Stawiając na „firmowe brzmienie” oraz „świetną jakość wykonania”, „Audio-Technica pokazała, że dba o każdy segment swojej oferty i nie lekceważy każdego klienta”. „Jeżeli rozglądacie się za po prostu dobrze grającymi słuchawkami poszukiwania sugeruję rozpocząć właśnie od ATH-CK3TW” – przekonuje w podsumowaniu autor.

ATH-CK3TW

Model ATH-CK3TW jest dostępny w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym i niebieskim. Aby osobiście przekonać się o walorach bezprzewodowych słuchawek Audio-Techniki zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, natomiast do pełnego testu odsyłamy TUTAJ.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław