Aktualności


Aktualności

Test Audio-Technica ATH-MSR7b

Audio-Technica ATH-MSR7b

Audio-Technica ATH-MSR7b to kolejna konstrukcja, która została przetestowana, tym razem przez Jakuba Łopatko z bloga audiofanatyk.pl. Te uniwersalne słuchawki wywołały na autorze na tyle duże wrażenie, że doczekały się oficjalnej rekomendacji.

ATH-MSR7b to udoskonalona wersja popularnego modelu ATH-MSR7 z serii Sound Reality. W nowych słuchawkach wprowadzono kilka zmian, jak zaznacza recenzent „MSR7b są lżejsze, wygodniejsze, z mocniejszym basem, bez skrzypienia i z kablem symetrycznym”. Autor zwraca także uwagę, że ulepszona konstrukcja to „przykład rozsądnie przeprowadzonego progresu w ramach modelu sprawdzonego i dobrze do tej pory przyjętego na rynku”.

Ponadto na stronie audiofanatyk.pl możemy przeczytać, że w ATH-MSR7b „zaimplementowano pewne usprawnienia do praktycznie każdego elementu ich konstrukcji”:

„Kabel symetryczny oferuje poprawny transport sygnału do każdego przetwornika jednocześnie. Lżejsza konstrukcja, słabszy docisk oraz pozbycie się elementów potencjalnie skrzypiących – wszystko na plus. Także i co do mocniejszego basu jestem jak najbardziej zadowolony”.

Audio-Technica ATH-MSR7b

W podsumowaniu Pan Łopatko przyznał rekomendację dla ATH-MSR7b:

„Słuchawki są moim zdanie bardzo dopracowaną konstrukcją, a producent sumiennie popracował nad jej bolączkami, także za to wyrazy szacunku z mojej strony i rekomendacja dla po prostu dobrych, sprawdzonych (…), słuchawek”.

Do wyrobienia własnego zdania na temat ATH-MSR7b zapraszamy na odsłuchy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław