Aktualności


Aktualności

Test Audeze iSine 20

Amerykańska firma Audeze jest jednym z wiodących producentów słuchawek na świecie. Od początku istnienia amerykanie wykorzystują najnowocześniejsze materiały, oraz zaawansowaną technologię do tworzenia swoich produktów. Nauszne słuchawki Audeze wzięły rynek szturmem, a melomani i audiofile z całego świata ciągle czerpią ogromna przyjemność z ich użytkowania. Seria iSine powstała jako próba miniaturyzacji przetworników planarnych, oraz zastosowania ich w przenośnych słuchawkach.

Audeze iSine20

Model iSine 20 jest przedstawicielem pierwszej na świecie serii dokanałowych słuchawek planarnych. Jakość dźwięku uzyskiwana z tych słuchawek jest zdaniem wielu uznanych recenzentów w Polsce i na świecie niedostępna dla konkurencji tego typu. Będąc pod ich wrażeniem, udostępniliśmy powyższy model Panu Jakubowi z portalu Audio Fanatyk o wyrażenie swojej opinii na ich temat. Oto co napisał Pan Jakub Łopatko, redaktor naczelny portalu:

„…ich dźwięk jest wciąż tak samo magiczny i angażujący, co w pozostałych modelach. Przede wszystkim jednak bardzo rozdzielczy i tu już dochodzimy do bardzo poważnych zalet, wręcz krytycznych dla zdeterminowania ogromu jakości prezentowanej przez iSine 20. Zwłaszcza wysoka rozdzielczość i czystość dźwięku była tym, co uderzyło mnie tak bezpardonowo od samego początku. Dokanałówki grające tak, jak niejedne pełnowymiarowe mogą pomarzyć? To przecież niemal ziemia obiecana dla fanów najmniejszych formatowo słuchawek…”

”Na dzień dzisiejszy iSine 20 mogę określić jako całościowo jedne z najlepszych słuchawek dokanałowych, jakie miałem zaszczyt gościć w swoich uszach. Dlatego też jestem bardzo zadowolony z możliwości ich przetestowania.”


Audeze iSine 20 pokazały się z najlepszej strony zdobywając nie tylko bardzo wysoką ocenę, ale również rekomendację Pana Jakuba.  Zapraszamy do zapoznania się z tymi doskonałymi słuchawkami zarówno w recenzji na Portalu Audio Fanatyk, jak i w salonach Top Hi-Fi & Video Design, które znajdziecie w największych miastach w kraju.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław