Aktualności


Aktualności

TEAC HA-P50 – zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem C/A

Portfolio firmy TEAC poszerzyło się o wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym przetwornikiem C/A USB 96 kHz/24 bity. Dzięki niewielkim rozmiarom HA-P50 doskonale sprawdza się w roli przenośnego urządzenia, gwarantując wysokiej rozdzielczości, audiofilski dźwięk z iPhona, urządzeń z Androidem i komputerów PC/Mac, a optyczne wejście umożliwia podłączenie go także do odtwarzaczy CD/DVD/Blu-ray

Model TEAC HA-P50 jest niezwykle lekki i ma niewielkie gabaryty

Od samego początku TEAC HA-P50 był opracowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości, referencyjnego dźwięku zarówno w domu, jak i poza nim. Dlatego też zaawansowany przetwornik C/A wraz z wydajnym wzmacniaczem mocy umieszczono w niewielkiej aluminiowej obudowie o grubości zaledwie 21,7 mm. Dzięki temu całość jest bardzo lekka i jednocześnie pozwala wydobyć maksimum możliwości z podłączonych słuchawek.

ha-p50_i_headphone

Wzmacniacz słuchawkowy TEAC HA-P50 umożliwia sterowanie z poziomu smartfona

Najnowszy wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym przetwornikiem C/A współpracuje z iPhonami oraz sprzętem z systemem Android – wystarczy podłączyć wymienione urządzenia do cyfrowego wejścia USB (44,1 kHz/16 bitów), aby uzyskać znacznie wyższej jakości brzmienie, niż po podłączeniu słuchawek bezpośrednio do gniazda słuchawkowego w urządzeniu źródłowym. Ponadto cyfrowy port USB umożliwia współpracę z komputerami PC/Mac. Wszechstronność HA-P50 zwiększa wspólne wejście łączące gniazdo cyfrowe optyczne i analogowe audio, które automatycznie wykrywa docierający sygnał. Do wejścia optycznego można podłączyć przenośny odtwarzacz muzyczny lub odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray.

Cyfrowe sygnały audio płynące z iPhona lub urządzeń z Androidem przetwarzane są przez zaawansowany przetwornik C/A, dostarczający niezwykle czysty i wierny sygnał wyjściowy. Zastosowany układ Burr Brown PCM5102 obsługuje materiały muzyczne o maksymalnej rozdzielczości 96 kHz/24 bity. Dzięki bezpłatnej aplikacji TEAC HR Audio Player wzmacniacz HA-P50 odtwarza muzykę z iPhonów oraz innych iUrządzeń w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Sekcja wzmocnienia wykorzystuje wzmacniacz operacyjny OPA 1652 i dostarcza moc 2 x 160 mW. Obwód typu push-pull, wykorzystujący elementy dyskretne, gwarantuje bardzo niskie zniekształcenia na poziomie 0,001%.

HA-P50 dopasuje się do każdego rodzaju słuchawek

Praktycznym udogodnieniem zastosowanym w HA-P50, świadczącym o wysokim stopniu zaawansowania urządzenia, jest możliwość wyboru poziomu sygnału wyjściowego, wysoki/niski, poprzez dopasowanie do impedancji wykorzystywanych słuchawek. Dla melomanów użytkujących topowe słuchawki o wysokiej impedancji możliwość wyboru wzmocnienia jest niezbędną funkcją w urządzeniu tej klasy. Moc wzmacniacza pozwala skutecznie wysterować nawet 600-omowe słuchawki.

Zasilanie HA-P50 zapewnia bateria litowo-jonowa o pojemności 2100 mAh, która umożliwia ciągłą pracę przez ok. 8 godzin. Urządzenie wyposażone jest w funkcję oszczędzania energii (auto power save), a samo ładowanie akumulatora odbywa się za pośrednictwem gniazda USB.

Wzmacniacz słuchawkowy TEAC HA-P50 jest już dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 1599 zł.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław