Aktualności


Aktualności

T 777 V3 - najnowszy amplituner NAD

Firma NAD konsekwentnie rozszerza swoją ofertę o kolejne urządzenia oparte o modułową architekturę MDC. Najnowszym jest amplituner T 777 V3, wyposażony najświeższe technologie sprzętowe i programowe, jakie są obecnie w użyciu. 

Inżynierowie NAD przyzwyczaili użytkowników do przywiązywania szczególnej wagi do detali i wydajności swoich konstrukcji. Najnowszy amplituner zapewnia 80 watów mocy na każdy z siedmiu kanałów, dzięki czemu szczelnie wypełnia przestrzeń najwyższej jakości dźwiękiem.

NAD T 777 V3

NAD T 777 V3 pozwala obsłużyć m. in. dźwięk przestrzenny Dolby Atmos®, DTS-HD™ Master Audio oraz 4K Pure Color Ultra HD (60p/4:4:4) oraz posiada pełną kompatybilność z HDCP 2.2. Ponadto bez problemów poradzi sobie z plikami Hi-Res Audio 24-bit/192kHz FLAC / WAV / AIFF.

BluOS® pozwala użytkownikowi na strumieniowanie dźwięku w wysokiej jakości, radia internetowego i popularnych serwisów muzycznych do innych urządzeń powiązanych w wspólnym systemie BlueOS®, którego amplituner jest częścią. Jak w większości tego typu urządzeń, sterowanie odbywa się za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

NAD T 777 V3

Dzięki zaimplementowaniu najnowszego dziecka firmy Dolby®, czyli systemu Atmos™, Twoja ulubiona kanapa przeniesie się z salonu w samo serce akcji filmu lub do sal koncertowych i stadionów rozsianych na całym świecie. System Atmos™ pozwala na projekcję dźwięku w płaszczyźnie pionowej, dzięki czemu wszelkie efekty dźwiękowe nabierają zupełnie nowego wymiaru, tworząc sugestywne wrażenie ruchu ku słuchaczowi.

System Dirac Live® sprawia, że konfiguracja tego urządzenia o potężnych możliwościach jest łatwa, prosta i przyjemna. Wystarczy podłączyć skalibrowany mikrofon do urządzenia i oprogramowanie Dirac Live® Lite dobierze automatycznie optymalne parametry dźwięku. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość aktualizacji software’u do pełnej wersji i manualnej zmiany charakterystyki dźwiękowej, w tym timingu i koloryzacji.

Wspomniany wcześniej system operacyjny BluOS® powoduje, że udostępnianie plików i sterowanie urządzeniami w tym środowisku jest prostsze niż kiedykolwiek. Cały ekosystem można kontrolować z dowolnego miejsca w domu za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa. Poszczególne elementy, takie jak bezprzewodowe głośniki i odtwarzacze muzyki, bez problemu można zgrupować i skonfigurować według osobistych preferencji.

NAD T 777 V3

Tradycyjnie dla tego producenta amplituner wykonano w technologii modułowej. Dzięki temu można go bardzo łatwo dostosować do najnowszych rozwiązań technologicznych, które pojawią się w przyszłości na rynku audio-video. W przypadku pojawienia się nowego kodeka, należy wymienić  moduł dekodujący na nowy, rozszerzający możliwości urządzenia o obsługę nowego oprogramowania. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wymiany całego urządzenia na nowsze, bardziej aktualne.

Szeroka gama wejść i wyjść umieszczona na tylnej ściance zapewnia swobodę w wyborze źródeł dźwięku i obrazu. Stworzony z myślą o inteligentnych domach, T 777 V3 wykorzystuje moc systemu BluOS® i bezproblemowo integruje się z istniejącymi systemami automatyki domowej, takimi jak: Control4, Crestron, URC i RTI. Inne opcje połączeń obejmują sterowanie za pomocą strony web, która łączy się z urządzeniem za pomocą protokołu IP, poprzez wyjścia IR, programowalne wyzwalacze 12 V i port RS-232.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław