Aktualności


Aktualności

„Stare dobre Vienny” - Test kolumn podstawkowych Haydn Jubilee

HAYDN Jubilee Edition

Jubileuszowa edycja na jubileusz Vienna Acoustics – Austriacka firma postanowiła uczcić swoje 30. urodziny specjalnie wydanymi na tę okazję kolumnami podstawkowymi. O wyjątkowości Haydn Jubilee przekonał się Marcin Olszewski w teście przeprowadzonym dla strony audiostereo.pl.

Vienna Acoustics zapracowała sobie swoimi konstrukcjami na szacunek wśród melomanów i przy tworzeniu jubileuszowej edycji producenci nie szczędzili wysiłków, by kolumny spełniały oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów dobrego brzmienia. Wydaje się, że te założenia udało się spełnić austriackiej marce, o czym możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl:

Haydn Jubilee to, jak zwykle u Austriaków, przepięknie wykonane kolumny o ponadprzeciętnej muzykalności a jednocześnie ukłon w kierunku posiadaczy niewielkich pomieszczeń. Grają niezaprzeczalnie słodko, z firmową manierą przedstawiania kreowanej rzeczywistości w lekko podkolorowanych barwach. Krótko mówiąc, grają tak jak stare dobre Vienny. I trudno, żeby nie grały, skoro powstały na bazie projektu, jaki sprawdza się od… trzydziestu lat”.

Zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design w celu osobistego przetestowania Haydn Jubilee, natomiast z pełnym testem można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław