Aktualności


Aktualności

„Stare dobre Vienny” - Test kolumn podstawkowych Haydn Jubilee

HAYDN Jubilee Edition

Jubileuszowa edycja na jubileusz Vienna Acoustics – Austriacka firma postanowiła uczcić swoje 30. urodziny specjalnie wydanymi na tę okazję kolumnami podstawkowymi. O wyjątkowości Haydn Jubilee przekonał się Marcin Olszewski w teście przeprowadzonym dla strony audiostereo.pl.

Vienna Acoustics zapracowała sobie swoimi konstrukcjami na szacunek wśród melomanów i przy tworzeniu jubileuszowej edycji producenci nie szczędzili wysiłków, by kolumny spełniały oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów dobrego brzmienia. Wydaje się, że te założenia udało się spełnić austriackiej marce, o czym możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl:

Haydn Jubilee to, jak zwykle u Austriaków, przepięknie wykonane kolumny o ponadprzeciętnej muzykalności a jednocześnie ukłon w kierunku posiadaczy niewielkich pomieszczeń. Grają niezaprzeczalnie słodko, z firmową manierą przedstawiania kreowanej rzeczywistości w lekko podkolorowanych barwach. Krótko mówiąc, grają tak jak stare dobre Vienny. I trudno, żeby nie grały, skoro powstały na bazie projektu, jaki sprawdza się od… trzydziestu lat”.

Zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design w celu osobistego przetestowania Haydn Jubilee, natomiast z pełnym testem można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Haydn Jubilee
Promocja

Haydn Jubilee

Vienna Acoustics
Głośniki podstawkowe
2 999 zł
1 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Marki k/Warszawy
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław