Aktualności


Aktualności

Spotify Connect w sieciowych amplitunerach AV Yamahy

Yamaha udostępniła najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której sieciowe amplitunery AV Yamahy będą obsługiwały serwis Spotify Connect. Z tej możliwości skorzystają użytkownicy, którzy mają dostęp do konta Spotify Premium - wystarczy zaktualizować oprogramowanie w amplitunerze. Pliki aktualizacyjne będą udostępniane sukcesywnie i już niebawem obejmą całą gamę sieciowych amplitunerów AV.

spot_foto

 

Amplitunery z dostępem do Spotify Connect

Najwięcej powodów do radości mają użytkownicy modeli z serii Aventage (CX-A5000, RX-A3030, RX-A2030, RX-A1030, RX-A830, RX-A730) oraz najbardziej zaawansowanych konstrukcji z serii RX-V (RX-V775, RX-V675), bo nowe oprogramowanie zostanie najpierw udostępnione dla tych modeli. Nieco później dostępna będzie także aktualizacja dla amplitunerów AV RX-V575, RX-V475 i HTR-4066. Najdłużej na plik aktualizacyjny poczekają użytkownicy RX-V500D, RX-S600 i RX-S600D.

Dużym udogodnieniem jest to, że o dostępności aktualizacji urządzenia podłączone do internetu poinformują automatycznie. W przypadku wykrycia pliku aktualizacyjnego wystarczy zatwierdzić opcję instalacji nowego oprogramowania. W sytuacji, gdy amplituner AV nie wykryje nowego software’u, użytkownik może skorzystać z opcji manualnego wyszukiwania aktualizacji. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach zaawansowanych menu.

Konto premium, także jako 30-dniowa wersja demonstracyjna

Dostęp do usługi Spotify Connect zapewnia aktywne konto Spotify Premium. Usługa Spotify Connect to jedno z najnowszych rozwiązań, które zapewnia dostęp do muzyki z serwisu internetowego, strumieniowanej za pomocą tabletu, smartfonu lub zestawu kina domowego. Osoby, które chciałyby najpierw poznać funkcjonalność serwisu, mogą zdecydować się na bezpłatną 30-dniową wersję próbną.

Masz dodatkowe pytania - skorzystaj z pomocy

Dążąc do najwyższego poziomu wygody obsługi, Yamaha stworzyła specjalne konto e-mail support-yamaha@spotify.com. Wszyscy użytkownicy, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości związane z dostępnością Spotify Connect w urządzeniach Yamahy mogą skierować swoje zapytania bezpośrednio pod ww. adres.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław