Aktualności


Aktualności

Soundbary Yamaha z obsługą serwisów muzycznych Tidal i Deezer

Yamaha udostępniła najnowszą aktualizację oprogramowania, przeznaczoną dla soundbarów MusicCast YSP-5600, MusicCast YSP-2700, MusicCast YSP-1600, MusicCast SRT-1500 i MusicCast YAS-306. Po jej zainstalowaniu użytkownicy będą mogli cieszyć się możliwością obsługi serwisów muzycznych Tidal i Deezer.

Soundbary Yamaha z obsługą serwisów muzycznych Tidal i Deezer

Yamaha udostępniła najnowszą aktualizację oprogramowania. Opracowana z myślą o cyfrowych projektorach dźwięku i soundbarach z rodziny MusicCast, pozwala wzbogacić je o najnowsze funkcje i udoskonala wydajność urządzeń. Najważniejszą zaletą aktualizacji jest wsparcie dla internetowych serwisów muzycznych Tidal i Deezer:  teraz użytkownicy posiadający konta w wymienionych serwisach mogą cieszyć się muzyką z całego świata, wygodnie sterując odtwarzaniem ze swojego smartfona.

Posiadacze modeli MusicCast YSP-5600, MusicCast YSP-2700, MusicCast YSP-1600, MusicCast SRT-1500 i MusicCast YAS-306 już teraz mogą sprawdzić w swoich urządzeniach dostępność aktualizacji. Można to zrobić poprzez aplikację MusicCast Controller lub pilotem, w menu urządzenia. Aktualizację oprogramowania najłatwiej jest wykonać przez internet, jeśli soundbar jest podłączony do sieci. W razie braku połączenia soundbara z siecią, aktualizacji można też dokonać za pomocą pamięci USB zgrywając na nią oprogramowanie dostępne już na stronach firmy Yamaha. Stosowne informacje znajdują się w instrukcjach obsługi urządzeń.

https://europe.yamaha.com/en/support/updates/index.html

Tidal jest globalną platformą rozrywkową stworzoną dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy serwisu mogą cieszyć się muzyką hi-fi w jakości CD, wideo high-res oraz możliwością odkrywania nowych artystów za pomocą Tidal Rising oraz poznawania unikatowych doświadczeń poprzez Tidal X. Serwis dostępny jest w ponad 52 krajach i oferuje przeszło 46 milionów utworów oraz blisko 160 tys. wysokiej jakości filmów.

Internetowy serwis Deezer pozwala słuchać muzyki w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Dzięki niemu użytkownik korzystając ze swojego komputera, tabletu lub smartfona zyskuje dostęp do ponad 40 milionów utworów. Rozwiązanie to pozwala zgromadzić w jednym miejscu wszystkie swoje nagrania i zabrać ze sobą całą bibliotekę muzyczną.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław