Aktualności


Aktualności

Soundbar Yamaha YAS-207 debiutuje na rynku oraz w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Urządzenie, którego podłączenie i uruchomienie zajmuje jedynie kilka sekund, wykorzystuje możliwości nowego systemu DTS Virtual:X, który pozwala na uzyskanie trójwymiarowego brzmienia nie sięgając po dodatkowe głośniki. Jego możliwości jako jedni z pierwszych w Polsce będą mogli sprawdzić Klienci Top Hi-Fi & Video Design.

Yamaha YAS-207

Umieszczone w panelu tylnym soundbaru złącza HDMI (kompatybilne z HDR Video 4K/60p (4:4:4), sprawiają, że tak naprawdę już po kilku chwilach od wypakowania urządzenia możemy cieszyć się możliwościami, jakie gwarantuje. Obecność złącza optycznego oraz analogowego audio umożliwia sparowanie urządzenia z innymi źródłami dźwięku, natomiast technologia Bluetooth pozwala zamienić system w głośnik strumieniowy, zapewniający wysokiej klasy brzmienie o obszernej, niskiej podstawie.

Yamaha YAS-207

Zastosowany w urządzeniu system DST Virtual:X cieszył się dużym zainteresowaniem na targach CES 2017. Wszystko dzięki unikalnej metodzie uzyskiwania efektu 3D z pomocą opracowanych do tego celu algorytmów. Entuzjastycznie oceniany przez miłośników przestrzennego brzmienia, pozwala dodać ścieżce dźwiękowej przestrzeni i błyskawicznie wypełnia nią pomieszczenie, gwarantując emocjonujące i precyzyjne brzmieniowo doświadczenie.

Yamaha YAS-207

YAS-207 to również bezprzewodowy subwoofer o mocy 100W, który ożywia dźwięk i dostarcza mocnych wrażeń dokładnie tam, gdzie tego oczekujemy – nieważne, czy zdecydowaliśmy się na oglądanie filmu, czy słuchamy muzyki. Prosta w obsłudze aplikacja mobilna sprawia, że sterowanie YAS-207 wymaga jedynie kilku ruchów kciukiem.

Zestaw YAS-207, który poszerza ofertę soundbarów marki Yamaha – lidera przestrzennego brzmienia – wykorzystujących technologię Front Surround, trafi do sprzedaży na początku lipca.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław