Aktualności


Aktualności

Soundbar Yamaha YAS-207 debiutuje na rynku oraz w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Urządzenie, którego podłączenie i uruchomienie zajmuje jedynie kilka sekund, wykorzystuje możliwości nowego systemu DTS Virtual:X, który pozwala na uzyskanie trójwymiarowego brzmienia nie sięgając po dodatkowe głośniki. Jego możliwości jako jedni z pierwszych w Polsce będą mogli sprawdzić Klienci Top Hi-Fi & Video Design.

Yamaha YAS-207

Umieszczone w panelu tylnym soundbaru złącza HDMI (kompatybilne z HDR Video 4K/60p (4:4:4), sprawiają, że tak naprawdę już po kilku chwilach od wypakowania urządzenia możemy cieszyć się możliwościami, jakie gwarantuje. Obecność złącza optycznego oraz analogowego audio umożliwia sparowanie urządzenia z innymi źródłami dźwięku, natomiast technologia Bluetooth pozwala zamienić system w głośnik strumieniowy, zapewniający wysokiej klasy brzmienie o obszernej, niskiej podstawie.

Yamaha YAS-207

Zastosowany w urządzeniu system DST Virtual:X cieszył się dużym zainteresowaniem na targach CES 2017. Wszystko dzięki unikalnej metodzie uzyskiwania efektu 3D z pomocą opracowanych do tego celu algorytmów. Entuzjastycznie oceniany przez miłośników przestrzennego brzmienia, pozwala dodać ścieżce dźwiękowej przestrzeni i błyskawicznie wypełnia nią pomieszczenie, gwarantując emocjonujące i precyzyjne brzmieniowo doświadczenie.

Yamaha YAS-207

YAS-207 to również bezprzewodowy subwoofer o mocy 100W, który ożywia dźwięk i dostarcza mocnych wrażeń dokładnie tam, gdzie tego oczekujemy – nieważne, czy zdecydowaliśmy się na oglądanie filmu, czy słuchamy muzyki. Prosta w obsłudze aplikacja mobilna sprawia, że sterowanie YAS-207 wymaga jedynie kilku ruchów kciukiem.

Zestaw YAS-207, który poszerza ofertę soundbarów marki Yamaha – lidera przestrzennego brzmienia – wykorzystujących technologię Front Surround, trafi do sprzedaży na początku lipca.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


YAS-207
Promocja

YAS-207

Yamaha
Soundbary
1 699 zł
1 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław