Aktualności


Aktualności

19-12-2017

Sonoro Stereo 2 – jeszcze doskonalszy system audio

Sonoro Stereo 2 to nowoczesny system audio, który z łatwością podkreśla indywidualny styl jego właściciela. Model ten już w chwilę po wyjęciu z opakowania staje się główną atrakcją domowego salonu. W swojej udoskonalonej wersji, Stereo 2, wprowadza wiele nowych rozwiązań, m.in. sterowanie oświetleniem sonoroLIGHT oraz wbudowaną muzykę do relaksacji i medytacji, a przy tym zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku.

Sonoro Stereo 2

Sonoro Stereo 2 w unikatowy sposób łączy przykuwającą uwagę stylistykę i piękny dźwięk. Ten wyrafinowany system muzyczny już w chwilę po wyjęciu z opakowania natychmiast staje się centralnym elementem dowolnego pomieszczenia. W swojej najnowszej, udoskonalonej wersji model udostępnia nowe funkcje, m.in. sterowanie oświetleniem, wgraną muzykę do relaksacji i medytacji, a przy tym zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku.

Stereo 2 jest kompaktowym stereofonicznym systemem audio, który dzięki wbudowanemu subwooferowi (system 2.1) wypełnia przestrzeń mocnym i angażującym dźwiękiem. W swojej najnowszej wersji model ten udostępnia całkowicie nowe udogodnienia, np.: funkcję sterowania oświetleniem po sparowaniu z opcjonalnym ściemniaczem sonoroLIGHT, dostęp do muzyki do relaksacji i medytacji, a także udoskonalony odbiór cyfrowego radia DAB+. Projektanci Sonoro zadbali także o to, aby w porównaniu ze swoim poprzednikiem, Stereo, model Stereo 2 gwarantował jeszcze wyższą jakość brzmienia.

Sonoro Stereo 2

Szybki i łatwy dostęp do muzyki zapewnia łączność Bluetooth®. Dzięki niej użytkownik może odtwarzać swoje ulubione nagrania wprost ze smartfon, tabletu lub innego źródła Bluetooth. Wiele osób ucieszy także obecność cyfrowego tunera DAB+ i wbudowanego odtwarzacza płyt kompaktowych – oba te źródła ułatwiają relaksowanie się przy wysokiej jakości muzyce. Funkcjonalność Stereo 2 zwiększa port USB umieszczony na tylnej ściance, który pozwala ładować baterię podłączonego smartfona i pozwala odtwarzać dźwięk z podłączonego urządzenia lub przenośnej pamięci USB. Całość dopełniają wejścia audio, do których można podłączyć np. telewizor, aby poczuć kinową jakość dźwięku.

Swój wyjątkowy charakter Sonoro Stereo 2 zawdzięcza także nowoczesnemu, a przy tym niesamowicie eleganckiemu wzornictwu. Urządzenie zamknięte jest w drewnianej obudowie z fortepianowym wykończeniem na wysoki połysk. Centralną część frontowego panelu zajmuje czytelny wyświetlacz, prezentujący m.in. aktualną godzinę, wybraną stację radiową i inne ważne informacje. Jasny w ciągu dnia, wyświetlacz automatycznie przyciemnia się po zapadnięciu zmroku.

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław