Aktualności


Aktualności

Sonoro Stereo 2 – jeszcze doskonalszy system audio

Sonoro Stereo 2 to nowoczesny system audio, który z łatwością podkreśla indywidualny styl jego właściciela. Model ten już w chwilę po wyjęciu z opakowania staje się główną atrakcją domowego salonu. W swojej udoskonalonej wersji, Stereo 2, wprowadza wiele nowych rozwiązań, m.in. sterowanie oświetleniem sonoroLIGHT oraz wbudowaną muzykę do relaksacji i medytacji, a przy tym zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku.

Sonoro Stereo 2

Sonoro Stereo 2 w unikatowy sposób łączy przykuwającą uwagę stylistykę i piękny dźwięk. Ten wyrafinowany system muzyczny już w chwilę po wyjęciu z opakowania natychmiast staje się centralnym elementem dowolnego pomieszczenia. W swojej najnowszej, udoskonalonej wersji model udostępnia nowe funkcje, m.in. sterowanie oświetleniem, wgraną muzykę do relaksacji i medytacji, a przy tym zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku.

Stereo 2 jest kompaktowym stereofonicznym systemem audio, który dzięki wbudowanemu subwooferowi (system 2.1) wypełnia przestrzeń mocnym i angażującym dźwiękiem. W swojej najnowszej wersji model ten udostępnia całkowicie nowe udogodnienia, np.: funkcję sterowania oświetleniem po sparowaniu z opcjonalnym ściemniaczem sonoroLIGHT, dostęp do muzyki do relaksacji i medytacji, a także udoskonalony odbiór cyfrowego radia DAB+. Projektanci Sonoro zadbali także o to, aby w porównaniu ze swoim poprzednikiem, Stereo, model Stereo 2 gwarantował jeszcze wyższą jakość brzmienia.

Sonoro Stereo 2

Szybki i łatwy dostęp do muzyki zapewnia łączność Bluetooth®. Dzięki niej użytkownik może odtwarzać swoje ulubione nagrania wprost ze smartfon, tabletu lub innego źródła Bluetooth. Wiele osób ucieszy także obecność cyfrowego tunera DAB+ i wbudowanego odtwarzacza płyt kompaktowych – oba te źródła ułatwiają relaksowanie się przy wysokiej jakości muzyce. Funkcjonalność Stereo 2 zwiększa port USB umieszczony na tylnej ściance, który pozwala ładować baterię podłączonego smartfona i pozwala odtwarzać dźwięk z podłączonego urządzenia lub przenośnej pamięci USB. Całość dopełniają wejścia audio, do których można podłączyć np. telewizor, aby poczuć kinową jakość dźwięku.

Swój wyjątkowy charakter Sonoro Stereo 2 zawdzięcza także nowoczesnemu, a przy tym niesamowicie eleganckiemu wzornictwu. Urządzenie zamknięte jest w drewnianej obudowie z fortepianowym wykończeniem na wysoki połysk. Centralną część frontowego panelu zajmuje czytelny wyświetlacz, prezentujący m.in. aktualną godzinę, wybraną stację radiową i inne ważne informacje. Jasny w ciągu dnia, wyświetlacz automatycznie przyciemnia się po zapadnięciu zmroku.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław