Aktualności


Aktualności

Sonoro Elite – inteligentny i wszechstronny system muzyczny

Sonoro Elite

Kompaktowy system muzyczny Sonoro Elite jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Model ten zapewnia bogaty, doskonale zrównoważony dźwięk, gwarantując jednocześnie szeroki dostęp do źródeł muzyki.

Sonoro należy do cenionych producentów wysokiej jakości urządzeń audio. Jednym z konsekwentnie realizowanych założeń przez niemiecką markę jest stworzenie doskonałego systemu muzycznego dla każdej części domu, co urzeczywistnia autorska koncepcja Space World. Model Elite cechuje się kompaktowymi wymiarami urządzenia (S × W × G: 210 × 140 × 257 mm), dzięki czemu konstrukcja doskonale sprawdzi się w gabinecie, sypialni bądź dowolnym innym pomieszczeniu.

Za znakomity dźwięk odpowiada sprawdzona technika głośnikowa 360°, wykorzystująca przetwornik umieszczony w górnej części obudowy. Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się znakomitym dźwiękiem w całym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się przy oknie, siedzi przy biurku czy też po trudnym dniu odpoczywa na kanapie.

Sonoro Elite

Swoboda wyboru źródła dźwięku

Każdy miłośnik muzyki ma z reguły swoje osobiste preferencje odnośnie źródła dźwięku. Pod tym względem Elite nie idzie na żadne kompromisy. Urządzenie jest zdolne do obsługi radia analogowego FM, cyfrowego DAB+, radia internetowego, a także wyposażone zostało w odtwarzacz CD. Co więcej Elite może odtwarzać dźwięk za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth i jest kompatybilne z licznymi serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, Deezer oraz Amazon Music poprzez WLAN.

Relaksujący sen, inteligentne dodatki

Funkcjonalność modelu Elite zwiększają dwa budziki i wyświetlacz, który cechuje się tym, że automatycznie dopasowuje jasność świecenia do panujących warunków oświetleniowych. Oznacza to, że wyświetlana godzina na urządzeniu Sonoro pozostaje czytelna nawet w nocy, nie oślepiając przy tym domowników.

Sonoro Elite

Ponadto inżynierowie wyposażyli swoją najnowszą konstrukcję w port ładowania USB dla smartfona i tabletu. Komfort z użytkowania zwiększa standardowo dołączany pilot zdalnego sterowania, który dopełnia przyciski sterujące umieszczone na obudowie samego urządzenia oraz możliwość obsługi za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Sonoro – wiedza i pasja do muzyki

Elite ma szczególne znaczenie zarówno dla mnie, jak i dla dealerów, którzy są z nami od samego początku” – stwierdził Marcell Faller, założyciel i dyrektor zarządzający Sonoro. „To piąta generacja naszego pierwszego urządzenia, Cubo, oryginału, który ukształtował tę kategorię produktów. W ciągu ostatnich kilku lat ciągle go rozwijaliśmy, dodawaliśmy nowe funkcje i w końcu poprzez CD i CD2  dotarliśmy do Qubo i nowego, inteligentnego Elite. Właśnie ta linia sprawia nam wiele przyjemności, ponieważ Elite urzeczywistnia 12 lat prac rozwojowych i pasję”.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław