Aktualności


Aktualności

Słuchawki Koss Pro4S, SP540 i SP330 już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Koss wprowadził do sprzedaży nowe modele słuchawek. Wokółuszne Pro4S i SP540 oraz nauszne SP330 przekonują profilem imitującym kształt ucha oraz zaawansowanymi przetwornikami, zapewniającymi naturalność brzmienia. Słuchawki już są dostępne w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design

Koss, amerykański producent, który zapoczątkował erę słuchawek przeznaczonych do prywatnego użytku, wprowadził do sprzedaży nowe słuchawki – studyjne Pro4S oraz dwie konstrukcje z najnowszej serii SP – SP540 i SP330.

Słuchawki Koss Pro4S są propozycją dla melomanów, którzy chcą cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem. Zachętą do bliższego poznania najnowszych Koss-ów jest całkowicie nowe wzornictwo, będące konsekwencją wprowadzenia profilu „D”. Jego cechą charakterystyczną jest zbliżenie kształtu nauszników do kształtu ucha, co ułatwia dopasowanie słuchawek do oczekiwań użytkowników. Projektanci firmy Koss zadbali przy tym o skuteczne odizolowanie słuchacza od dźwięków dochodzących z zewnątrz, dzięki czemu można całkowicie zanurzyć się w doskonałym dźwięku. Wysoka jakość brzmienia jest zasługą zastosowania referencyjnych przetworników SLX40. To właśnie one odpowiadają za dostarczanie dokładnego, spójnego i naturalnego dźwięku, tak pożądanego przez melomanów.

Pro4S_LS2

Koss Pro4S

O modelu słuchawek Koss Pro4s

Wysoka jakość brzmienia idzie w parze z komfortem użytkowania. Pro4S zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i na każdym kroku ukazują dbałość konstruktorów o detale. Słuchawki wykorzystują aluminiowe muszle, na które nałożono trwałe i komfortowe piankowe poduszki z pamięcią kształtu. Przyjemność korzystania z Pro4S zwiększa wykończenie miękką skórą, która jednocześnie dodaje słuchawkom elegancji. Najnowsza konstrukcja Koss pozostaje przy tym bardzo trwała, co jest zasługą zastosowania metalowego pałąka, zabezpieczonego miękką pianką, którą otacza specjalna siateczka przepuszczająca powietrze. Codzienne użytkowanie słuchawek ułatwia składana konstrukcja i odłączany przewód, który można podpiąć do prawej lub do lewej muszli.

SP540_MAINKoss SP540

Modele Koss SP540 i Koss SP330 dla melomanów

Koss SP540 i SP330 to przedstawiciele nowej serii SP, które podobnie jak Pro4S przekonują nowym, ergonomicznym kształtem z charakterystycznym profilem „D”. Większy z modeli, SP540, jest konstrukcją wokółuszną, wyposażoną w przetworniki PLX40. Nauszne słuchawki SP330 wykorzystują głośniki PLX30. Mimo tych różnic oba modele zapewniają precyzyjne i wierne brzmienie, a dzięki piankowym poduszkom z funkcją pamięci kształtu oraz wykończeniu miękką skórą, gwarantują wysoki komfort użytkowania. Słuchawki Koss SP540 i SP330 mają składaną konstrukcję i wyposażone są w odłączane przewody, co dodatkowo zwiększa ich trwałość – w razie potrzeby z łatwością można wymienić wadliwy kabel. Oba modele wykorzystują także wytrzymałe, metalowe pałąki, pokryte miękką pianką i specjalną siateczką. Ponadto producent standardowo dołącza do zestawu eleganckie etui podróżne.

SP330_MAINKoss SP330

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław