Aktualności


Aktualności

Słuchawki douszne PSB M4U TW1

Firma PSB Speakers od 40 lat dostarcza słuchaczom najlepszej jakości dźwięk. Dzięki nowej serii słuchawek o wysokiej wydajności, muzyka jest jeszcze bliżej odbiorcy niż kiedykolwiek wcześniej. Za pomocą modelu M4U TW1 można komfortowo cieszyć się muzyką tak, jakby była przeznaczona tylko dla Ciebie.

PSB M4U TW1

Uwaga, jaką PSB Speakers przykłada do jak najlepszego odwzorowania dynamiki i brzmienia, przybiera materialne formy w produkowanych przez Kanadyjczyków urządzeniach. Model PSB M4U TW1 – mimo bardzo lekkiej konstrukcji - dostarczaja wrażeń porównywalnych z dużymi słuchawkami, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary tych dousznych słuchawek.

PSB M4U TW1

Z pewnością jest to zasługa zastosowanych rozwiązań technicznych i komponentów. Za współpracę ze źródłem dźwięku odpowiada Moduł Bluetooth® 4.1 z A2DP, który bezproblemowo paruje się z kompatybilnymi urządzeniami. Warto wspomnieć o zmniejszonym względem starszych wersji tego interfejsu poborze prądu. Przekłada się do na dłuższy czas pracy wbudowanego akumulatora.

PSB M4U TW1

Nawet najlepsza jakość przesyły muzyki nie ma znaczenia, gdy przetworniki nie są w stanie obsłużyć podawanego sygnału. Wykorzystane w budowie tego modelu 6-milimetrowe dynamiczne przetworniki gwarantują znakomitą jakość dźwięku, niezależnie czy pracują w trybie hands free, odtwarzają muzykę, czy ścieżkę dźwiękową filmu. Znakomite brzmienie idzie w parze ze doskonałym odwzorowaniem wszelkich detali zarejestrowanych na nośniku źródłowym.

Oprócz lekkiej konstrukcji i wygodnego sterowana, komfort użytkowania zwiększają uchwyt zauszny, miękkie silikonowe końcówki, które pozwalają na idealne dopasowanie słuchawek do indywidualnych preferencji. M4U TW1 posiadają certyfikat IPX5, który potwierdza, że słuchawki są zabezpieczone przed wilgocią, np. potem lub deszczem.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


M4U TW1
Promocja Supercena

M4U TW1

PSB Speakers
Słuchawki douszne
699 zł
499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław