Aktualności


Aktualności

Słuchawki Audio-Technica ATH-CK3TW brzmią lepiej niż Apple AirPods – test „iMagazine”

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CK3TW

„W cenie niższej niż AirPodsy dostajemy słuchawki brzmiące znacznie lepiej” – o taką opinię pokusili się specjaliści ze strony iMagazine.pl w teście słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW. Przekonajmy się zatem, co skłoniło ekspertów z tego magazynu do takich właśnie wniosków.

ATH-CK3TW to douszne słuchawki, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką zapewniają prawdziwie bezprzewodowe konstrukcje.

To jednak nie wszystko, bowiem użytkownik mimo kompaktowych rozmiarów otrzymuje angażujące brzmienie, o czym przekonał się Paweł Hać z miesięcznika „iMagazine”:

„Może i CK3TW wyglądają niepozornie, ale wystarczy ich posłuchać, by nabrać do nich szacunku (…). Słuchawki całkowicie bezprzewodowe są zazwyczaj drogie, ale jakość brzmienia nie zawsze idzie w parze z ceną. Audio-Technica udowodniła, że dobry dźwięk nie musi przesadnie dużo kosztować”.

ATH-CK3TW

Na uwagę według autora zasługuje miękki i przyjemny – wręcz wzorowy, niedominujący i doskonale słyszalny – bas, którego jeśli trzeba jest naprawdę dużo. Średnie tony brzmią dobrze i czysto.

Ponadto możemy przeczytać, że choć CK3TW nie mają aktywnej redukcji hałasu, to za sprawą dokanałowej konstrukcji skutecznie izolują dźwięk od otoczenia. Warto wspomnieć też o czasie pracy baterii: 6 godzinach przy ciągłym odtwarzaniu muzyki i kolejnych 24 godzinach dzięki dołączonemu etui. Słuchawki „działają niezawodnie” a „połączenie Bluetooth jest stabilne”.

W efekcie model CK3TW określono jako słuchawki brzmiące znacznie lepiej niż Apple AirPods, do tego w niższej cenie, z izolacją dźwięku z zewnątrz oraz większymi możliwościami kontroli odtwarzania.

Audio-Technica ATH-CK3TW

Aby przekonać się o walorach słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław