Aktualności


Aktualności

Seria Dragonfly zyskuje nowe możliwości!

Dzięki aktualizacji, przygotowanej przez markę AudioQuest, modele mobilnych przetworników DragonFly Black i DragonFly Red zyskują pełną zdolność obsługi ultralekkiego formatu hi-res audio MQA. Na zmianach skorzystają również posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android.

Audioquest DragonFly

Najnowsza aktualizacja marki AudioQuest zapewnia miłośnikom wysokiej jakości cyfrowego brzmienia możliwość odsłuchu formatu MQA – zarówno pod postacią cyfrowej biblioteki, zgromadzonej na dysku urządzenia, do którego podłączono jeden z przetworników, jak i w formie strumieniowanej na smartfon, tablet lub komputer z serwisów wykorzystujących ten wyrafinowany format, takich jak TIDAL.

Audioquest DragonFly Black

Update pozwala również podnieść jakość współpracy konstrukcji marki AudioQuest z urządzeniami mobilnymi z systemem Android. Widocznej poprawie ulegnie w szczególności sposób sterowania dźwiękiem.

DragonFly Black i DragonFly Red to unikalne modele przetworników cyfrowo-analogowych/przedwzmacniaczy/wzmacniaczy słuchawkowych. Autorskie rozwiązania pozwalają na podniesienie jakości brzmienia cyfrowego audio, uzyskiwanego z pomocą komputerów oraz urządzeń mobilnych, do poziomu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Natomiast niewielki, modularny design sprawia, że urządzenie to doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach stacjonarnych, jak i w podróży.

Audioquest DragonFly Red

Automatyczny update oprogramowania sterującego urządzeniami możliwy jest po zainstalowaniu programu AudioQuest Device Manager, pobierając go ze strony: http://www.audioquest.com/digitalupdates/. Aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Windows, automatycznie weryfikuje system i dokonuje jego aktualizacji, korzystając z bezpiecznych serwerów marki AudioQuest.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


DragonFly Black
Supercena Bestseller

DragonFly Black

Audioquest
Akcesoria dla PC / mobile
444 zł
299 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław