Aktualności


Aktualności

Seria Dragonfly zyskuje nowe możliwości!

Dzięki aktualizacji, przygotowanej przez markę AudioQuest, modele mobilnych przetworników DragonFly Black i DragonFly Red zyskują pełną zdolność obsługi ultralekkiego formatu hi-res audio MQA. Na zmianach skorzystają również posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android.

Audioquest DragonFly

Najnowsza aktualizacja marki AudioQuest zapewnia miłośnikom wysokiej jakości cyfrowego brzmienia możliwość odsłuchu formatu MQA – zarówno pod postacią cyfrowej biblioteki, zgromadzonej na dysku urządzenia, do którego podłączono jeden z przetworników, jak i w formie strumieniowanej na smartfon, tablet lub komputer z serwisów wykorzystujących ten wyrafinowany format, takich jak TIDAL.

Audioquest DragonFly Black

Update pozwala również podnieść jakość współpracy konstrukcji marki AudioQuest z urządzeniami mobilnymi z systemem Android. Widocznej poprawie ulegnie w szczególności sposób sterowania dźwiękiem.

DragonFly Black i DragonFly Red to unikalne modele przetworników cyfrowo-analogowych/przedwzmacniaczy/wzmacniaczy słuchawkowych. Autorskie rozwiązania pozwalają na podniesienie jakości brzmienia cyfrowego audio, uzyskiwanego z pomocą komputerów oraz urządzeń mobilnych, do poziomu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Natomiast niewielki, modularny design sprawia, że urządzenie to doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach stacjonarnych, jak i w podróży.

Audioquest DragonFly Red

Automatyczny update oprogramowania sterującego urządzeniami możliwy jest po zainstalowaniu programu AudioQuest Device Manager, pobierając go ze strony: http://www.audioquest.com/digitalupdates/. Aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Windows, automatycznie weryfikuje system i dokonuje jego aktualizacji, korzystając z bezpiecznych serwerów marki AudioQuest.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


DragonFly Black
Supercena Bestseller

DragonFly Black

Audioquest
Wzmacniacze słuchawkowe
444 zł
250 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław