Aktualności


Aktualności

Sennheiser wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium - HD660S

Sennheiser HD660S. Niemiecki potentat słuchawkowy wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium, następcę kultowych HD650. Najnowsze słuchawki HD660S łączą w sobie nowo opracowane technologie z designem linii 600.

Sennheiser HD660S

Firma Sennheiser sama wykonuje wszystkie elementy słuchawek, w tym przetworniki. Zostały one opracowane na nowo, z wykorzystaniem niezwykle lekkich membran, oraz aluminiowych karkasów cewek. Niska masa układu drgającego pozwala na odtwarzanie najdrobniejszych detali, które giną w przypadku innych słuchawek. Charakteryzują się one mniejszymi zniekształceniami, niż te użyte w poprzednim modelu, co przekłada się na bardziej naturalne i przejrzyste brzmienie. Mają średnią impedancję 150 Ω, która pozwoli im współpracować z wysokiej jakości odtwarzaczami przenośnymi, a nie wyłącznie z dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Przetworniki są ręcznie parowane z dokładnością do ±1 dB. Tak ciasna tolerancja gwarantuje doskonałe wrażenia przestrzenne.

Sennheiser HD660S

Muszle wykonano z wysokiej jakości tworzywa, a głośniki ochrania metalowa, perforowana osłona. Nowy, czarny kolor podkreśla unikalny charakter tych słuchawek. Owalne słuchawki i grube pokrycie pałąka pozwalają cieszyć się muzyką przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia. W zestawie dołączony jest przewód z wysokiej jakości miedzi OFC zakończony wtykiem 6,3 mm, oraz przejściówkę na 3,5 mm.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


HD 650

Sennheiser
Słuchawki nauszne
2 019 zł
1 218 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław