Aktualności


Aktualności

Sennheiser wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium - HD660S

Sennheiser HD660S. Niemiecki potentat słuchawkowy wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium, następcę kultowych HD650. Najnowsze słuchawki HD660S łączą w sobie nowo opracowane technologie z designem linii 600.

Sennheiser HD660S

Firma Sennheiser sama wykonuje wszystkie elementy słuchawek, w tym przetworniki. Zostały one opracowane na nowo, z wykorzystaniem niezwykle lekkich membran, oraz aluminiowych karkasów cewek. Niska masa układu drgającego pozwala na odtwarzanie najdrobniejszych detali, które giną w przypadku innych słuchawek. Charakteryzują się one mniejszymi zniekształceniami, niż te użyte w poprzednim modelu, co przekłada się na bardziej naturalne i przejrzyste brzmienie. Mają średnią impedancję 150 Ω, która pozwoli im współpracować z wysokiej jakości odtwarzaczami przenośnymi, a nie wyłącznie z dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Przetworniki są ręcznie parowane z dokładnością do ±1 dB. Tak ciasna tolerancja gwarantuje doskonałe wrażenia przestrzenne.

Sennheiser HD660S

Muszle wykonano z wysokiej jakości tworzywa, a głośniki ochrania metalowa, perforowana osłona. Nowy, czarny kolor podkreśla unikalny charakter tych słuchawek. Owalne słuchawki i grube pokrycie pałąka pozwalają cieszyć się muzyką przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia. W zestawie dołączony jest przewód z wysokiej jakości miedzi OFC zakończony wtykiem 6,3 mm, oraz przejściówkę na 3,5 mm.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


HD 650
Promocja

HD 650

Sennheiser
Słuchawki nauszne
2 019 zł
1 157 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław