Aktualności


Aktualności

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu teraz działa przy ul. Woźnej 14

Poznański salon Top Hi-Fi & Video Design zyskał nową formę. Od połowy grudnia br. sklep znajduje się w nowo zbudowanym biurowcu przy ul. Woźnej 14 w Poznaniu i przekonuje przestronniejszym wnętrzem, bardziej komfortową salą odsłuchową i nowocześniejszym wystrojem. Istotnym ułatwieniem dla klientów nowego salonu jest także łatwo dostępny parking.

Nowy adres salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia nasz poznański salon Top Hi-Fi & Video Design przygotował dla swoich klientów niezwykle atrakcyjną niespodziankę. Już od 15 grudnia 2014 sklep działa w nowej lokalizacji, przy ul. Woźnej 14. Nowy salon znajduje się na parterze nowo wybudowanego i jednocześnie najnowocześniejszego biurowca w obrębie Starego Rynku.

Salon-TopHiFi-Poznan-kamienica

DSC_0576

Wszystkich miłośników najwyższej jakości dźwięku, szukających doskonałych systemów hi-fi, kina domowego lub nowoczesnych mediów, już teraz zapraszamy do nowego salonu, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Dni i godziny pracy sklepu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu oraz numer telefonu (61 852 86 48)  pozostają bez zmian. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

 DSC_0525

DSC_0549

Więcej przestrzeni w nowym salonie

Przeniesienie salonu umożliwiło nam wprowadzenie wielu funkcjonalnych udoskonaleń. Pierwsze, co przykuwa uwagę, to znacznie przestronniejsze wnętrze. W porównaniu z dotychczasowym sklepem ponad dwukrotnie zwiększyła się powierzchnia salonu, dzięki czemu znacząco poszerzyła się część wystawiennicza. Pozwala to zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli, aż po wyrafinowane konstrukcje high-endowe dla najbardziej wymagających klientów. Ponadto większa przestrzeń umożliwiła stworzenie niezależnej części dla rozbudowanego stoiska, na którym prezentowane są nowe media i urządzenia mobilne. To także miejsce, w którym można przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki.

DSC_0540

Elegancki i nowoczesny charakter nowego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu podkreśla czarno-biały wystrój. W podobnym tonie wykończona jest także sala odsłuchowa, która również niemal podwoiła swoją powierzchnię. Znacząco podnosi to komfort odsłuchu, a także umożliwia przygotowanie sali pod kątem testów zarówno systemów stereo, jak i kina domowego. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nowa lokalizacja została wybrana tak, aby mimo bliskości centrum Poznania, ułatwić klientom dostęp do miejsc parkingowych.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław