Aktualności


Aktualności

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Krakowie – odnowiony i jeszcze bardziej komfortowy

Top Hi-Fi & Video Design sukcesywnie rozwija sieć swoich sklepów i unowocześnia już istniejące salony. Po nowych obiektach w Lublinie i Szczecinie oraz odnowionych w Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu, całkowicie nowym wnętrzem może pochwalić się sklep w Krakowie.

Przeprojektowanie wnętrza umożliwiło wygospodarowanie większej przestrzeni dla części wystawienniczej oraz sali odsłuchowej, która obecnie wynosi 30 m kw.  Pomieszczenie zapewnia teraz jeszcze bardziej komfortowe warunki dla gości testujących sprzęt audio-wideo i zoptymalizowane jest pod kątem akustycznym. Dzięki temu walory brzmieniowe porównywanych urządzeń można poznawać w niemal domowych warunkach. Top Hi-Fi & Video Design w Krakowie działa w tej samej lokalizacji co dotychczas, tj. przy ul. Chodkiewicza 4. Sklep czynny jest w poniedziałek od godz. 13 do godz. 19, od wtorku do piątku w godz. 11-19 oraz w soboty od godz. 10 do godz. 14.

Z okazji otwarcia nowo wyremontowanego salonu w Krakowie, Top Hi-Fi & Video Design przygotowało dla swoich klientów akcję promocyjną, która będzie obowiązywała we wszystkich salonach sieci oraz w sklepie internetowym www.tophifi.pl. Akcja będzie trwała od 29 lipca do końca sierpnia br. Ze szczegółami akcji oraz produktami dostępnymi w promocji można zapoznać się na stronie internetowej http://tophifi.pl/Nowy-Salon-Krakow/.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław