Aktualności


Aktualności

Rotel RSP-1576 - nowy procesor dźwięku przestrzennego

Firma Rotel zaprezentowała model RSP-1576 - nowy procesor dźwięku przestrzennego. Urządzenie zapewnia niesamowite emocje w trakcie domowej rozrywki dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym z zakresu audio i wideo, które zostały w nim zaimplementowane.

Rotel RSP-1576

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń AV pozwala firmie Rotel tworzyć urządzenia o znakomitych parametrach technicznych i wysokiej funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku RSP-1576. Wyposażenie urządzenie obejmuje m.in. HDMI 2.0a 4K/UHD 60 Hz HDR, kanał zwrotny audio (ARC), łączność bezprzewodową Bluetooth® aptX™ oraz dwa procesory DSP Texas Instruments wspierające Dolby Atmos® i DTS:X.

Rotel RSP-1576

 „Rotel znany jest z wysokiej jakości domowych rozwiązań audio i kina domowego dostępnych w atrakcyjnej cenie, a nowy procesor dźwięku przestrzennego jest tego najlepszym przykładem” – mówi Richard Campbell, dyrektor finansowy Bowers & Wilkins, wieloletniego partnera firmy Rotel w zakresie dystrybucji. „RSP-1576 został profesjonalnie zaprojektowany i skonstruowany z myślą o miłośnikach muzyki i filmów, aby zapewnić maksymalną wydajność i elastyczność”.

Rotel RSP-1576

Nie dziwi fakt, iż RSP-1576 potrafi dekodować wszystkie popularne formaty audio. Dwa procesory DSP i sześć audiofilskich przetworników cyfrowo-analogowych Wolfson 192 kHz/24 bity obsługują wiele opcji konfiguracji – od 5.1 do pełnego kina domowego Dolby Atmos 7.1.4. W pełni spersonalizowaną instalację umożliwia 12 kanałów wyjściowych audio RCA.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław