Aktualności


Aktualności

Rotel RC-1572 – nowoczesny przedwzmacniacz rodem z Japonii, teraz w Top Hi-Fi & Video Design

Najnowszy przedwzmacniacz od japońskiej firmy Rotel wprowadza rozbudowaną funkcjonalność, oraz znakomite brzmienie do najnowszej odsłony linii 15.

Rotel RC-1572

Nowy przedwzmacniacz w linii 15 czerpie pełnymi garściami z doświadczenia firmy Rotel. Sekcja analogowa została zbudowana z wykorzystaniem selekcjonowanych elementów, tak, żeby zachować jak najmniejszą tolerancję pomiędzy kanałami. Zoptymalizowano ją pod kątem niskich szumów i dostrojono tak, aby nie ingerowała w przesyłaną muzykę. Zasilacz oparto na zaprojektowanym i wykonanym przez Rotela transformatorze toroidalnym, który charakteryzuje się niskim poziomem radiacji. W dalszej jego części wykorzystano specjalne kondensatory slit-foil, charakteryzujące się lepszymi parametrami, niż bardziej klasyczne elementy.

Sekcja cyfrowa przedwzmacniacza RC-1572 jest niezwykle rozbudowana. Wejścia PC-USB, optyczne i współosiowe pozwalają na odtwarzanie gęstych plików, podczas gdy wejście USB A na froncie urządzenia obsługuje przenośne pamięci z muzyką. Przetwornik C/A to najnowszy układ firmy AKM akceptujący sygnały PCM aż do 768kHz. Sekcję analogową przetwornika zaprojektowano z myślą o jak najniższych zniekształceniach, oraz maksymalnej dynamice odtwarzanego sygnału.

Rotel RC-1572

Do dyspozycji użytkownika dano symetryczne wejścia i wyjścia XLR. Oferują one większą odporność na zakłócenia, niż połączenia RCA, dlatego powinny być stosowane tam, gdzie jakość dźwięku jest priorytetem.

Nowy przedwzmacniacz wprowadza zdalne sterowanie przez lokalną sieć internetową. Dzięki temu całym systemem można zarządzać jeszcze wygodniej niż z pilota zdalnego sterowania. Wyjście i wejście Trigger pozwala spiąć ze sobą kilka urządzeń firmy Rotel tak, aby dla wygody użytkownika włączały się razem.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


RC-1572

Rotel
Przedwzmacniacze
4 999 zł
4 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław