Aktualności


Aktualności

Referencyjne słuchawki Audio-Technica ATH-AP2000Ti – jakość i komfort dla wymagających

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Audio-Technica wzbogaciła swoje portfolio o wokółuszne słuchawki ATH-AP2000Ti. Ta wyjątkowa konstrukcja wyróżnia się szeregiem nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na uzyskanie referencyjnej jakości dźwięku i gwarantują obsługę high-res audio, równocześnie zapewniając wyśmienity komfort użytkowania.  

Kolejne urządzenia Audio-Techniki cieszą się wysokim uznaniem wśród melomanów i kojarzą się z najwyższymi walorami akustycznymi, połączonymi z doskonałą jakością wykonania oraz eleganckim wzornictwem. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu ATH-AP2000Ti – słuchawek, które stanowią efekt wieloletniego doświadczenia i prac badawczo-rozwojowych, mających na celu dostarczenie najwyższej jakości w branży audio.

Specjalnie opracowane przetworniki

Za wspaniałe możliwości brzmieniowe ATH-AP2000Ti odpowiadają opatentowane przetworniki o średnicy 53 mm. Projektanci w konstrukcji głośników wykorzystali układ magnetyczny z permenduru oraz membrany z warstwą DLC (diamond-like carbon). Zastosowana metoda pozwala na dostarczenie znakomitego, pełnozakresowego dźwięku (pasmo przenoszenia 5 – 50 000 Hz), a słuchawki bez trudu są w stanie wydobyć znakomite brzmienie drzemiące w plikach high-res audio.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

ATH-AP2000Ti skorzystano również z Core Mount Technology. Rozwiązanie to poprawnie pozycjonuje przetwornik znajdujący się wewnątrz obudowy, dzięki czemu udaje się poprawić efektywność przepływu powietrza. Wydajny przepływ powietrza umożliwia słuchawkom odwzorowanie niezwykle transparentnych średnich i wysokich częstotliwości oraz intensywnego, precyzyjnego basu.

Do uzyskania pożądanej neutralności brzmieniowej, konstruktorzy wykonali obudowy z tytanu. Materiał ten jest niebywale sztywny i charakteryzuje się właściwościami umożliwiającymi zmniejszenie niekorzystnego rezonansu do minimum. Dodatkowym atutem słuchawek jest autorski system D.A.D.S. (Double Air Damping System), który odpowiada za dostarczenie bogatego, a zarazem precyzyjnego basu. System powietrznego tłumienia wewnątrz obudowy, jak podpowiada sama nazwa, stosuje dwie oddzielne „przestrzenie powietrzne”.

Komfort i wygoda w każdym calu

Słuchawki wyróżniają się nie tylko wspaniałą jakością dźwięku, ale także wygodą samego użytkowania. Doskonały komfort, nawet podczas wielogodzinnych sesji z muzyką, zapewniają muszle wokółuszne wykończone miękką i wytrzymałą skórą. Natomiast składana na płasko konstrukcja ułatwia przenoszenie ATH-AP2000Ti, które idealnie będą pasować do dostarczanego wraz ze słuchawkami sztywnego etui. Uwagę zwraca też pałąk nagłowny, stanowiący ukłon w stronę klientów preferujących tradycyjne rozwiązanie zamiast skrzydełek stosowanych w wielu modelach Audio-Techniki.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Warto również wspomnieć o dodatkowym, mniejszym etui na kable, które można ulokować wewnątrz sporego futerału pomiędzy pałąkiem i muszlami słuchawek. Ponadto użytkownicy otrzymali do dyspozycji trzy odłączane przewody: kable 1,2 m i 3,0 m z 3,5 milimetrową 3-biegunową wtyczką stereo oraz kabel 1,2 m z 5-biegunową zbalansowaną wtyczką mini o średnicy 4,4 mm, dzięki której można podłączyć słuchawki do najnowocześniejszych zaawansowanych odtwarzaczy audio.

Przede wszystkim jakość

Aby zagwarantować najwyższą możliwą jakość, produkowane w Japonii słuchawki ATH-AP2000Ti standardowo przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Każdy egzemplarz zostaje oznaczony wycinanym laserowo numerem seryjnym, który nadaje unikatowy charakter modelu.

Audio-Technica ATH-AP2000Ti

Użytkownicy wraz ze słuchawkami otrzymują do dyspozycji bogaty zestaw akcesoriów, w skład którego obok etui i wymiennych przewodów wchodzą adapter stereo 6,3 mm oraz ściereczka do czyszczenia słuchawek.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław